ZORLANIYORUM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AfroJohony tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AfroJohony

AfroJohony Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spora daha yenu başladım 3 gün oldu hep arka arkaya gidiyorum ön göğüs basarken çok asiri zorlanıyorum 2.bardayken hemde bir tavsiyesi olan varmi 185 boy 63 kilo yaş 17den gün aldim bench press makina

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Her gün antremana gitme 1 gün çalışma,1 gün dinlenme vucudunda güç kalmamıştır zaten yeni başlamışsın .Üst göğüs barla kolay bir harakette değil kendine zaman tanı alışma evresi 3-6 ay

Bekci bunu beğendi.
  3. AfroJohony

AfroJohony Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    3 gün arka arkaya gittin hocanda mı birşey söylemedi kolların kopacakmış gibi hissetmiyor musun ? kollarını dinlendir 2-3 gün ki gelişsin kaslar dinlenirken büyür hareketin formunu öğren ilk 1 ay düşük agırlıklarla daha sonra agırlıkları arttırırsın

5. AfroJohony

AfroJohony Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu hafta full gideyim diyorum diger haftalar dinlenir giderim daha iyi olmaz mi

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu boyda bu kiloylada çok büyük ağırlıkların hayalinide kurma,doğru güzel bir beslenmeyle kilo almaya bak ağırlıklarda zaman içinde kilonla orantılı olarak artış göstericektir.Yukarda arkadaşların dinlenme konusundaki uyarılarınıda kulak ardı etme.

PeNa bunu beğendi.
  7. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    haftada 3 gün belirle pazartesi carsamba cuma gibi sana uygun olan arada 1 gün off olmasına dikkat et en az kas gruplarının yenilenmesi için gereken süre 48saattir büyük kas gruplarının ise 72 saattir (sırt,gögüs,bacak) kesinlikle bacak programı yoksa hocaya ısrar et vücudunun şekle girmesine yardımcı olacak protein kaynaklarını tüketmeye calıs ve setin 3x12 ise gidip 15-20 tekrar yapma eğer kesmiyorsa 1-2kg daha arttır öyle setini tamamla kolay gelsin.

8. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Yeni baslamis birisinin vücudu kaba tabir ile hamdir, ve spora ansizin basladiginda vucut cok yorulur.Bu nedenle dinlenmen gerekir, sana tavsiyem ilk gunden sonra 1 hafta spora gitme yanan agriyan kaslarin toparlansin yani hamligi atsin vucut.(agriyan kas calistirilmaz).Ayrica hergun spora gidilmez bu seni ileri degil geriye goturur bir gun calis bir gun dinlen ve guzel derin uyu(dinlenmek,beslenmek vb).
    Saygilar.

Sayfayı Paylaş