Zoretanin ve gainer

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve fox8 tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. fox8

fox8 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhabalar şuan gerçekten uyku tutmadı ve belki birisi yardımcı olur diye buraya yazmak istedim.
    Sivilceler için zoretanin tedavisine başlayacağım fakat içeriğinde başka besinlerden ek olarak a vitamini alınmaması gerektiği aksi takdirde yan etkilerinin artabileceği yazıyor.
    Gerçekten psikolojim alt üst oldu ve gecenin bu saatinde kafayı yemek üzereyim.
    Bir kaç aydır düzenli bir şekilde kilo aldırıcı tozumu kullanıyorum ve güzel sonuçlar alıyordum taki sivilceler hayatımı mahvedene dek.
    Şimdi kilo aldırıcı tozumun içinde a vitamini olduğunu gördüm ve gerçekten delirmek üzereyim çünkü günlük kalorimi açığımı kapatabilen tek ürün elimdekiydi ve içinde a vitamini var. Diğer ürünleri inceledim internetten,içinde a vitamini olmayan gainer lar var fakat onlar kalori açığımı kapatmıyor. Ne yapacağımı şaşırdım..bu durumla daha önce karşılaşan varmı ? A vitaminli Gainer ve zoretanini birlikte kullanırsam karaciğerim böbreklerim vs zarar görürmü ? Lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş