Zoretanin & Gainer

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve _adanali_ tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Herkese iyi forumlar.Zoretanin ile gainer aynı anda alsam karaciğerde herhangi bi sorun olur mu arkadaşar? Doktoruna sor diceksiniz ama doktora sorduğumda tabiki daha gainer'ın g sini söylemeden zararlı demeye başladı... Yeterli beslenebildiğim kadar beslenmeye çalışıyorum ama yinede kalori eksik kalıyor. Alacağım (eğer alırsam) gainer'ın içinde A vitamini yok yani zoretaninle beraber bi zararı olacağını ben şahsen düşünmüyorum sonuçta yediğin doğal karbonhidratların içindede bu tür maddeler mevcut

2. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yulaf süt muz karistir ye en kalitelisi en zararsizi :D

3. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    o zaten sabah kahvaltımın 5 yumurtanın yanındaki demirbaşı :D günlük 1 pakete yakın makarna + 1 tüm tavuk + yurtta kaldığım için öğle ve akşam yemekleri (ne çıkarsa) yiyorum ama yetmiyor malesef..

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Gainerin icindeki maddelerden biri ile ilgili ilacin prospektusunde kullanilmamasi gerektigi yaziyorsa kullanma, yoksa bir sikinti yok.

5. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    GAİNER LA İLGİLİ ÖZEL DURUM YOK AMA KARACİĞERİN YAĞLANIRSA BİRDE A VİT TUREVLERİNİN KOLLESTEROL ÜZERİNE OLUMSUZ ETKİLERİ VARDIR.FAZLA ABARTMADAN AL GAİNERİ BİRDE SİVİLCE PROB.SUPLEMENTLERDEN SONRAMI OLDU ODA ÖNEMLİ

6. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Zaten alacağım gainerde A vitamini kesinlikle yok dikkat ediyorum buna ve alırsamda normal kullanımın bıraz altında alıcam zaten. Sivilce problemlerı hep vardı 6-7 yıldır ve ilk supplement'imi gainer' la almayı düşünüyorum daha önce hiçbi şekilde supplement almadım bakalım...

Sayfayı Paylaş