Zonepro Besin Tavsiyesi!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Zonepro tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Selam Herkeze Ben Yaklasık 1.5 Aydır BB Yapıyorum Beslenmem Düzenli Fakat İş için Marmaris'e Gidiceğim Ve Otelde Barmen Olarak Mesleğimi İcra Edeceğim Sizden İstediğim Sadece Alternatifler

Calısma Şekli Part time olacak ve yorucu bir süreç içersinde geçicek ama ben bu sporu gene düzenli şekilde yapmaya calısacagım Asıl ana konu bu başlığı açmamda beslenmemle ilgili orada 3 öğün yeme şansımız var 2 ye bile düşebiliyor.

Sabahları Personel İçin Verdikleri Şeyler Reçel,Beyaz Peynir,zeytinYumurta Belki Eğer Yumurta Takviyesi Olursa 4 yumurta
    ve ballı yulaf ezmesi yemeyi düşünüyorum

Öğle Yemekleri ne zmn ne olacağı hiç belli olmuyor

Akşam Yemeği ise 6 da veriliyor yani antremanımdan önce ben 7.5 da antreman yapsam 8de yemek yok anladıgınız gibi bu besin takviyesini sade yulaf ezmesiyle yapsaam nasıl olur yada önerileriniz nedir bu konu hakkında eğer hiç bi alternatif bulamassam kücük tüp götürüp makarna yaparım bende.

Birde İş çok yorucu olduğu için hayli bir kalori harcanıyo koşuşturma esnasında eğer bunların yanında gene devam edersem bu spora kilo kaybı olabilirmi mantıken evet cevabınız ama kilo kaybı olmasını istemiyorum gercekten ztn asıl amacım hacim kazanmak eğer kilo kaybı olacaksa bodyi keserim iş sürecinde 5 aylık bir calısma olacak bu.

Teşekkürler Ellerinze Sağlık O Kıymetli Yorumlarınız İçin. ;)

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    arada soyle 10dk paydos falan yapamıyomusun hıc eger yaparsan sabahtan sandıvısh yap o arada hemen goturursun onu yemekler arasında en cok 3 yada 3.30saat olsun ozaman verım alırsın

3. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    10 dakkalık bir ara yakalayabilirim teşekkürler alternatifin bayağı mantıklı ama ben bu sandwicin içine ne koyabilirimm?ne korsam karb protein bakımından yüksek bir besin olur rica etsem yazarmısınız
    teşekkürler

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    sandwich arasında protein içeren besin koymalısın zaten sandwich ekmeğinde (mümkünse kepekli) yeterli kaliteli karbo mevcut..

arasında tavuk göğüs, yumurta akları veya peynir koyarak çok kaliteli bir sandwich yapabilirsin..
    yemek tarifleri forumunda da güzel alternatifler mevcut..

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bak sana tavsıye oglen yemegınde kesın karbonhıdrat vardır yanı makarna veya pılav onun yanına 300gr falam gogus etı haslama yada kolaylık ıstıyosan ton balıgı:D aksam yemeıgndede tavuk olsun mutlaka ara ogunlerde benım favorı urunum bebek buskıvısı 190gr lık alıyorum 2 arada yıyorum 100 gr da 76gr karbonhıdrat var ve 7 grm proteın bunu uygularsan farkı gorursun ama sabh kahvaltıdada kesın 4 yada 5 yumurta beyazı ve 100gr mısır gevregı kolay gelsın

6. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Sabahları yumurta yiyemez isem onun yerini neyle karsılayabilirim ki baska türlü?

Sayfayı Paylaş