1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Zirzopp Hayat tarzının değişmesiyle geçen 1 yıllık değişimim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Zirzopp tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim selamlar;

Steroid ile ilgili çok fazla yazı okudum. Yazdıklarında çok haklısın. Tüm yan etkilerini, olumlu etkilerini herşeyi biliyorum. Yapacağım diye bir şey yok yani kesin karar vermedim. Ama yaparsamda bilinçli bir kullanıcı olacağım. Paylaştığın bilgiler için çok teşekkür ederim

2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    yap hocam yap ilerde naturelliğini bozduğun için küfür edersin kendine

Zirzopp bunu beğendi.
  3. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Kütle olarak iyisin ama parçalanma vaktin gelmiş bence antreman şiddetini ve beslenme kaliteni arttrdınmı daha temiz kas elde edip 2015 yaz başı define olursun parça parça .. bu arada vücut yapın ektomorf değil ram tersi endomorf olduğunu düşünüyorum çünkü bir ektomorf vücudu ömrü boyunca bile yese böyle yağ tutmaz kardeş:)

4. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    zyzz steroid kullandığını her yerde belirtiyor zaten steroid kullanmayan prof yok natural yarışmalara katılıyorlar genellikle natural vücutcularda.Bence bu işten para kazanmıosan o kadar riske paraya acıya değmez diyorum steroid kullanmak

5. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    vucudunda hacim almaya devam etmelısın zaten sezonu kacırdın adam gıbı beslenıp gelecek yaza kadar hacim ve bulk girmeni şiddetle öneririm
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2014 ---
    kollarında 39 durmuyor kardesım bu sogukken ölçmediğinden kaynaklanıyordur benim kendi kolum 1 sene öncesıne 39du buda 1 sene önceki halim sen karsılastır serkan 2.jpg

6. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah kardeşim görüşlerin için. Benim hedeflerim dönemsel değil zaten bu yaza bir amacım yoktu. Malum havalar sıcak çok fazla tuz ve su kaybediyoruz. İyi beslensemde sadece kiloyu koruyabiliyorum şimdilik. Ama Karbonhidrat önemli yer tutuyor beslenmemde gelecek yıl nisana kadar da tutacak. Bende hacimi seviyorum. Kısmetse 1 yıl sonra daha iyi olacak. Kolu 39 olarak çalıştığım yerdeki hoca ölçtü. Yazdığım rakamı gördüm bende ama mezurada bir problem varsa bilmiyorum. Senin resimdeki kadar kol var bende şu an fakat senin kol define, benim ki bulk halde. Özel poz vermem lazım kasın ortaya çıkması adına özellikle triceps için.

7. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    kardeş kusura bakma ama gelişmen çok az. ben bile body yi 1 aydır yapıyorum eskiden arada bi evde çalışırdım. bende 1.78 im ve kilom 65 ve bacaklarım seninkinden kalın. birde seninki yağlı olmasına rağman.

8. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim 3 aydır bacak çalışmıyorum. İnce olması normal. Üst tarafı hacimlendirdim biraz Ağustos ortası bacağa tekrar başlayacağım

9. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    suan kolum 43 2. yılım oldu bodyde bence bulka devam etmelısın ayrıca proteın tozu ve creatinide unutma her ay kullan buda 43cm fotom benım dedıklerımı yaparsan gelısımınde fazlasıyla yardımcı olucaktır zayıflıyacagm dıye kastanda göturmemelısın volkan yeni.jpg

Zirzopp bunu beğendi.
  10. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah kardeşim. Gayet güzel olmuşsun. Bende Yağlıyım ama sporcuya göre yağlıyım. Spordan uzaklara yağlıyım dediğimde gülüyorlar. Benim içinde bu spor = hacim. 1 Yıldır kardiyo yapmıyorum , yaparsam yağ ve kas kaybedeceğim. Önce bir kütle olsun gerisi gelecektir. Günde 3 ölçek protein tozu ve 1 tatlı kaşığı creatinimi 2 aydır aksatmadan alıyorum. Zaten ben yarına vücudum olsun kafasında değilim. Allahın izniyle uzun yıllar buradayım. Zamanla olacaktır

11. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    kardıyoyu gelecek yaza sakla ben gecen sene gördgn gıbı full defıneydım bu sene bulk gıdıyorum boyum 1.92 kutle hacım kazanıp karın kaslarına abanıcagm defıne demek prof sporcalara göre sen daha sısırmeden ıcını doldurmadan kasların yaglı gözuksen bıle gucun artar kardesım
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2014 ---
    sonra yag yakması cok kolay

12. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    1 yıla göre az gelısmıssın bıde kardesım ıdmanına dıkkat etmen lazım

13. Zirzopp

Zirzopp Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında özellikle son 2.5 aydır haftada 5-6 idman yapıp iyide besleniyorum ama bu gelişim hızı kişiden kişiye göre değişiyor. Geç olsun güç olmasın diyelim.

14. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Tip stereoidlerin yuzde yuz zararli olduguna emin degil zaten, ama mesela genetigindr kanser hucresi varsa steroid kalbi bile buyuttugunu dusunursek kanser hucrende 10 yilda buyuyup tehlike olusturacaginda, 10 degilde 3 yilda olur atiyorum.Yani gerek yok boyle seylere, ama hep su vardir ben kullansam nasil olurum, kullan dene ozaman.Aynaya baktiginda ben bu adam olacagim diyor isen devam et.Arkadasim ayni nedenden kullandi dedi ya baba ben yapswm nasil durur kisa surede guzel sonuc aldi ama sonra testisleri kuculdu ve birakti zamanla duzeldi testisler, karar senin ustad.

Zirzopp, kaskade ve boyka06 bunu beğendi.
  15. boks0000

boks0000 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bas BAS STEROİDLER LEYLAYA BİDADHA MI GELECEN DÜNYAYA BAS HİÇ BEKLEME 1000 MG TESTO 1000MG DECA GÜNLÜK 300 MG DİANABOL AL 30 HAFTA BOYUNCA BAK NOLACAK GÇRÜRSÜN BAK ÇOK GÜZEL BİRİSİ OLURSUN PCTYE DE HİÇ GEREK YOK HEEEEE

16. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Dostum olumsuz yorumlara aldiris etme, 30 yasinda adamsin sana yorum yapanlarin cogu 16 20 yas arasi.Onlarin gelisme hizi senin gelisme hizin bir olmaz.Zamana yay ve tadini cikar.Motivasyonunu kaybetme, birak millet 3 ay da ayi olsun sen temiz sabirli yap.Inan bana saglam antreman cikarirsan buyumeni gorursun.Iyi beslen, guzel uyu.Uyku inan bana acayip onemli, 10 saat uyumaya calis, buyuceksin.

stefan35, Zirzopp ve kaskade bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş