1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Zfrskr'nin Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve [Zafer] tarafından 14 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar.Yaş 22.Boy 1.80 kg 73.Bb yi 17 yaşımda 1 ay 20 yaşımda 2 ay ve şu an 1.5 ay olmak üzere yapmaktayım.Bu sefer ilk seferdekiler gibi yarıda bırakmayıp devam etmeyi düşünüorum.Ama istediğim şöyle 80 veya 80 küsür ama daha fazla değil hafif iri ve define bi vücut.Supplement ve kür kullanmadım ama çok sağlam yiyorum.Ölçüler omuz 120 göğüs 101 bel 73 pazu 36.5 bacak 55 baldır 42.Resimleri cep telefonuyla ve kendimi çok hafif sıkarak çektim,sarışın ve beyaz tenli olduğum için hatlarım tam belli olmayabilir,zamanla daha güzel ve net fotolar koyacağım.

2. karam

karam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    mardin
    aynı ölçülerdeyiz diyebilirim bende senin gibi gidip gidip bıraktım ama bu sefer bende kararlyım devam edecem 3 aydır dec-vam ediyorum yaza kadar hedef 85 kg olmak sanda başarılar diliyorum

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim Karam.Umarım yaza kadar ikimiz de hedeflerimize ulaşırız ;)

4. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu vücuda bakarak önceden spor geçmişin olduğunu düşüdüm(bilhassa futbol)vücut alt yapıyı oturtmaya başlamış yola devam:D:Dhedef belli başarılar..uzun lafa gerek yok

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler lalaxi.Altyapı olarak şöyle anlatayım.Profesyonel anlamda futbol vs bi spor yapmadım ama malum sivasta doğdum,büyüdüm son bi kaç yıldır üni nedeniyle istanbulda yaşıyorum.Ve bizim ilkokul-ortaokul dönemlerimize denk gelen 10 yıl ve daha öncesinde özellikle de küçük bi şehirde çok farklı bi çocukluk ortamı vardı.İnternet cafe,play station gibi olaylar yoktu,büyükler bilardo ve kahveyle vakit geçirir biz küçükler ise para toplar,bakkal amcadan c ile başlayan adını unuttuğum naylon topumuzu alır sabah,akşam top oynardık.Hele yazları sabah çık akşam 10 a 11 e kadar mahalle maçları,oyunlar vs vs.Koş babam koş koş babam koş.Bisikleti olan bi çocuk çok şanslı sayılırdı.İlkokul 4 te babam bana büyük boy bi dağ bisikleti alınca hiç unutmam nasıl sevinmiştim.Bisikletten indiğim yoktu.Şimdi tabiki herşey değişti.İnternet cafesiydi,bilgisayarıydı, play station dı ,çarpık kentleşmeydi mahalle maçları,bisiklet olayları mazi oldu.Ama kötü de oldu bence.O zamanki çocuklara ve şimdiki çocuklara baktığımda bariz farkı görebilmek mümkün.Daracık beton yığınlarına hapsolmuş,bilgisayar ve play station başından kalkmayan,bi elinde hamburger öbür elinde cola,daha küçücük yaşta tabiri caizse g.. göbek bağlamış çocuklara bakıyorum bi de bizim çocukluğumuza.Çok bi zaman geçmedi ama inanılmaz bi değişim var ve bu iyi bi değişim deil maalesef :(

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    foruma hosgeldin hemso...sivasta hangi salonda calisiyorsun

7. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Hoşbulduk hemso.Ama önceden de yazdığım gibi bi kaç yıldır istanbulda yaşıyorum,istanbulda bi salonda yaşıyorum.Şimdi yönetimden bi ikaz gelmesin özel mesaj ya da msn kanalıyla konuşabiliriz ;)

8. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    toprak hosgeldin paylasım yaptıgım için tskler keske herkes paylasım yapsa belın cok ınceymıs eger dogru olctuysen yani sanki birazdaha kalın gibi geldi 73 101 arası 28 cm aradakı fark buyuk t-sort giydiginden gogusler ozaman cok ırı duruyor yanlısmıyım

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    hoşbulduk goldtrapper.Evet midemi hiç içime çekmeden ölçüyorum 73 çıkıyo.Belim normalde çok ince hatta 8 pack olayı vardı ama kg almak için Allah ne verdiyse yiyoruz yağlı tatlı tuzlu kg almak için ee haliyle alt karın bölgesindeki packler kayboldu :D Ben mekik te çekmiyorum,çok angarya geliyo bana.80 ve üzeri olana kadar böyle gidicem,yaza doğru mekik+hafif bi diyet karnı toparlarız inşallah.Evet tam da dediğin gibi t-shirt altından tam dediğin manzara ortaya çıkıyor,göğüsler baya çıkık duruyo ama çok ta memnunum bu durumdan :)

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Peki eksiklerim neler ya da hani şu bölgeni çalışsan daha iyi olur şöyle yapsan daha iyi olur gibi önerilerinizi bekliyorum.Çünkü sanki bariz eksiklerim varmış gibi geliyo bazen bana.

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    zafer hani nebilim soyle biceps fotoları koysan kanat versen tabi vucudunda beyaz olması dezavantaj yazın esmerlestıkce vucut daha net belırgın oluyorum kendimden biliyom :D gondermısın oldugun resimlerde hani badici pozu vermemıssın hemso bi verde bilgimizin yettigi kadarıyla yardımcı olalım

12. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kendi telefonumla verebildiğim kadar poz verdim zaten pek te beceremem bu poz olayını bunlar belki yorum yaptırabilirler hemşo :) İlerde makineyle daha güzel fotolar çekip koyacam inşallah.

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    200 küsür görüntülenmeye 4 kişi yorum yazmış.Öncelikle yorum yapan arkadaşlara çok teşekkürler.Ama dikkatimi çeken birşey daha iyi vücut yapmış ve daha eski olan insanların fotolarına yağmur gibi yorum ve tavsiyeler yağarken bizlere nedense yorum yapılmaması.Ama bilinmeli ki o insanların birikimi ve tecrübesi bizden daha fazla ve yoruma,tavsiyeye vs. gibi şeylere benim gibilerin daha fazla ihtiyacı vardı ,telefonun cameradan zamanlayıcıyı aç,koştura koştura karşısına git,bekle,çeksin bak olmadı bi daha bi daha derken sonunda iyi kötü resim yakalıyosun,sonra da oturup yüklüyosun yani ortada belli bi emek var,bi emek verilmiş bu kadar mı zordu 2 yorum yazmak emeğe duyduğunuz saygıdan dolayı teşekkürler :)adminlerden ricam bi an önce resimlerimin silinmesi yönünde olcak...

14. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    zafer kızma hemen ya bizim toprakların yarısı yok onlarda yorum yapar merak etme vucuda gelince n basitinden hacim lazım sana saf preteın almanı onerıyıorum ve carbon hıdrat bunlar kaslarının daha hızlı gelısmesını ve vucutun dolgun görünmesini saglar bu arada diyette 12 gun bitti olcturdum 4 cm ıncelmişim :D ama senın bıraz kalınlasman lazım proteın kesınlıkle al

15. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Yok kızmadım gold ne demek sadece vücut resimlerim bölümüne baktığında anlattığım olayı görürsün :) Aynı şeyi bizim hocaya da sordum dedim ben protein tozu almak istiyorum o da bana hacim için şimdilik en azından 80 kg olana kadar optimum serious mass adında bi gainer önerdi bi miktar daha kg aldıktan sonra proteine ağırlığı daha çok verirsin dedi ama tereddütteyim :roll:

16. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sen benim dedigimi yap proteın zaten kılo aldırır optıums falan şimdilik girme proteınle 1-2 ay devam et saf almaya calıs proteını power massın 4,5 kg ucuz hemde carbonu var onuda al kullan light sütü tercih et yaglanma bosuna dedigim gibi et ürünlerini yemeye devam bence vucutta sekıl var sadece hacimle olanı büyütmen lazım goguste press hareketlerını tercıh et dumbull calısma şimdilik 4 hareketi gecme bir bolge için fazla calısmak seni buyutmez aksıne gerıye götürür dinlenmenide ayarla hergün calısma tereddüt edecek bişey yok suplementlerden zarar gelmez ama dedigim gibi daha yenisin proteın sımdılık sana yeterlı

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hocan iyi bır yaklasımda bulunmuş.onerdıgı urun işine yarayacaktır.ama işin aslı gercek beslenme ve dınlenmeden gecer.butun gelişimi ek urunlere baglamak hata olur.

18. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zafer öncelikle selamlar,

hemen konuya girmek istemiyorum sana önce şunu söleyeyim senin resmine ve vücudu tam oturmamış insanlara yorum yapmak daha zor cünkü daha bir gelişme gösterecek kadar süreyle bu sporu yapmamışsın. İkinci olarakta şunu söyleyecem gelişmiş insalara yapılan yorumlar daha cok onlardan bilgi almak için nasıl bu hale geldiği gibi yani sen şu anda onlara yapılan kadar yorum bekleme bence.

vücudun içinde şunu söleyecem vücudunda yağ oranı cok az buda senin için çok büyük bir avantaj sakın kilo alacam diye yaglanma ilerde onlar daha büyük sorun oluyor, ayrıca suplementlere bile başlamak için 4 ay kadar bekle. önce vücudundaki potansiyel çıksın ortaya bi doğal yemeklerle ve goldtraperında sölediği gibi sakın kilo alacam diye yağlı yiyeceklerle kilo almaya çalışma hatta yemek konusunda pump forever ın sayfasından onun yeme alışkanlıklarını taklit edebilirsin tam uyamasanda benzer bi yeme şekli cıkar kendine ve onu uygula unutma bu spor ağırlık idmanlarından cok yemeğe verdiğin önemde ve dinlenmede bitiyor ayrıca günde 8 saat uyumaya çalış sakın salona 6 gün falan gitme 4 gün saLON 3 gün dinlenme vaziyetinde geçir haftayı benden şimdilik bu kadar belgm oldugunca anlatmaya calıştım hatam olduysa affola kolay gelsin....

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    suplament kullanımına gecmeden once vucudu gerek idman gerekse antrenman bakımından yeterınce doyurman gereklı.çatı olusumuna gore hangi urune yonelecegın o sevıyede daha rahat tespit edilir.kaliteli beslen ;)

20. karam

karam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    mardin
    zfrks sana daha önce yazmıştım hemen hemen aynı ölçülerdeyiz ben kendim protein aldım bide amino aldım bunların yanında pulp un beslenmesi var ona benzer bir beslenme programa gelişnecede antremanda bölümünde ben kendi programımı yazdım bunları yapacam şimdiye kadar ben memnunum eksikliğe gelince de pulp mesela yazmış sadece bir gününü göğüs e ayırıyor bunu da yapmayı düşünüyorum. sanırım senin de istediğin yaza kadar vücudunun hacim kazanması tabi hacim kazanıncada ister istemez kas kütleleride oluşacaktaır bu yüzden sabır lazım beslenme lazım protein lazım... işte ben epey hırslandım inşallah başarılı olurum. sanada yardımcı olmak isterim ben

Sayfayı Paylaş