Zenci postürü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mevsres tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Arkadaşlar bu adamlardaki bu süper postürün sırrı nedir acaba? Zenciler görüyorum adamların vücutlarında kas kütlesi yok ancak o kadar düzgün postürleri var ki kas varmış gibi estetik duruyorlar, bir de bunlar biraz kas yapınca artı steroid kullanınca inanılmaz iyi görüntüye sahip oluyorlar, ayrıca yağ oranları da çok düşük.

Ben kafası öne doğru eğik veya omuzları öne doğru eğik zenci çok nadir görüyorum, lastik gibiler adeta.

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    genetik olara en şanslı ırk , bir araştırmaya göre zencilerin kas yapısı atların kas yapısına benzer olduğu saptanmış . Adamlar doğuştan bu işlere 1-0 önde başlıyorlar.

3. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Demek bu yüzden Ronnie ve Lee Haney 8 olmypia sahip

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    büyük oranda doğru bir tespit. bu adamların atletik olmasının sebeplerinden biri de bu postür avantajı. yalnız ilginç bir şey var nedense kısa mesafe koşucuların postürü pek iyi değil. siyahi olmalarıyla bir ilgisi var mıdır bilemiyorum. kısa mesafe koşucu olanlar dışında hepsinin postürü mükemmel.

edit : aşağıdaki linkte bununla ilgili bir araştırma var , siyahi olmalarıyla bir alakası yokmuş , sprinterların genel fiziği böyleymiş.

https://www.thestrengthandconditioningblog.com/2012/07/physical-characteristics-of-sprinters.html

Son düzenleme: 23 Haziran 2016
    mevsres bunu beğendi.
  5. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Hem kaslılar hemde her spora yatkınlar

Sayfayı Paylaş