Zayiflamaliyim!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve shirley tarafından 3 Aralık 2005 başlatılmıştır.

1. shirley

shirley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2.5 senedır fitness yapıyorum ondan oncede 4 sene gs de lisanslı olarak kurek cektım kuregı bıraktıktan sonra cok kılo aldım ve fitness a basladım aynı zamanda yemegıde azalttım hatta zamanla hıc yemek yememeye basladım ve kısa surede 60 kg dan 45 kg ya dustum..ama daha sonra yıne cok az yememe ve spor yapmama ragmen bı anda tekrar hızla kılo almaya basladm ve 1 senedır ne yaparsam yapıyım bu kıloyu veremıorum...naapıcam beeeennn??????????

2. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    klasik sporcu sendromu bu.kilo alimi profesyonelligi biraktiktan sonra.

oncelikle yemek yememek gibi yanlis yapmamalisin.daha dikkatli bir diet plani uygulayip bunuda uzun vadeye yayip,fitness e devam etmelisin.ve eger istersen carnitine takviyesi kullanmalisin!

inan bu sorun gececektir ve sende bir kiloda sabitleneceksindir.anladigim kadari ile bayansiniz.eger oyle ise metabolik hiziniz bir erkekten daha dusuk olur.bunu da daha hareketli bir yasam secerek atlatabilirsiniz!

3. keloglan

keloglan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hic yemek yemeden zayiflamak olum gibi birseydir senin yaptigin o zayiflama sirasinda eminin bircokta rahatsizlik gecirmissindir, vucudun hayati islevlerini yerine getirmesi icin gidalara ihtiyaci vardir oyle besinler vardirki dengelendiginde yag yakici ozellikleri vardir, çokta fazla bir sorunun yok kilon asiri obez bir durumda degil en az haftada bes gun spor yapmanda fayda var kosu bantlarinda kondisyon bisikletinde birde bir sure bir diyetisyene beslenme uzmanina gidip kendini bilinclendirmen sana en saglikli ve kisa surede zayiflamani saglayacak, aldigin kaloriden fazla kaloriyi yaktigin surece vücut zayiflar cok uzun mevzu bu burada anlatmaya sigmaz, internetten saglikli zayiflama ile ilgili yazilari incelersen hatalarinin neler oldugunu goreceksin

4. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Selam,

Duzenli Fitness yapmana ve bilincli beslenmene ragmen hızla kilo aldıysan bunun baska bir sebebi olabilir. Ozellikle bayanlarda kullanılan ilaclar ve hormonal durum troid bezlerinin duzgun calısmaması gibi sebepler ile hızlı kilo alma sorunları olabiliyor. Ayrıca dogum kontrolunde kullanılan hap yada hormonlu diger yontemler inanılmaz kilo problemleri yaratabiliyor. Benim tavsiyem bir dahiliye doktoruna gorunmen ve genel bir kontrolden gecmen, eger bu tarz bi suphesi olursa zaten seni endokrinolojiye yonlendirecektir.

Saglıklı Gunler...

Sayfayı Paylaş