Zayiflamak istiyorum!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Turkyilmaz0732 tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Turkyilmaz0732

Turkyilmaz0732 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi günler direk konuya gireyim boyum 1.91 kilom 135 dogdugumdan beri hep yapılı ve kiloluydum omuzlarim çok geniş kemiklerim iri burada sıkıntı yok ama göğüs deki yağlar gobekteki simit görünümü ve baldirdaki yağlardan kurtulmak istiyorum bugüne kadar 5 defa diyetisyene gittim en fazla 5 kilo verdim sonra kilo vermem durdu hem spor hem diyetle zayıflamak istiyorum bilgili olan kişiler var ise nasıl bir program izlemem ve beslenme konusunda yardım ederlerse sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Salona yazıl bir program yap ona uyarak çalış kardiyo yap salonda spinnig derslerine katılabilirsin koşabilirsin

3. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Kendin araştırıp salonda hocandan yardim alıp bir taslak olusturman ve bu taslağı bizle paylaşıp tavsiyeleri dikkate alman daha dogru olur diye düşünüyorum

4. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Tabiki mutfak tartısı kurtuluşun olacak matematik olmadan olmaz. Kalori fazlan varsa tabi kilo veremezsin. Egzersiz olarak yüksek yoğunluklu tam vücut egzersizleri uygundur, hızlıca yağ yakarsın.

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Zaten boyun var 100 kg ye bile düşşen rahatlarsın bence sabah kardiyosu yap hergün

Sayfayı Paylaş