zayiflama

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Villeneuve tarafından 16 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    selam arkadaslar daha önce baska bir bölüme de yazmistim.6ay kadar body yapmistim.biraktiktan sonra vücudum bozuldu kilo aldim 65 den 80 kiloya çiktim.boyum 171 gögüsler sarkti vücut yaglandi göbek de haliyle baya bi oldu.bana zayflama konusunda yardim etmenizi istiyorum.bu yaglari nasil eritirim.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    L carnitine

L carnitine bunun yag yakmayla alakali bir sey oldugunu duydum.ama ne oldugunu hiç bilmiyorum bir ilaç mi baska birsey mi.eger biliyorsaniz beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

4. tilki

tilki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Re: L carnitine

ilk öce şunu düzeltelim bu soruyu suplement bölümüne sormalıydın ya da oraya göz atmalıydın... ama fazla bilgi göz çıkarmaz diyip sorunu yanıtlıyorum :) L-Carnitine bir Aminoasit türüdür. Özelliği yağ asitlerini birbirine tutturan ester bağlarını pasif hale getirmesidir. Ester bağları kopunca yağ asitleri boşa çıkar ve direk olarak kullanıma sunulur. Normal şartlarda kas altı glikojen depoları tükenmeden kopmayan ester bağları l-carnitine sayesinde kopar ve biz antremanlarımızda yağlarımızı kullanırız. Kas altı glikojen depoları korunarak yağ yıkıldığından dolayı da antreman sonrası halsizlik gibi bir problem yaşamazsınız. Salonu hiç çalışmamış gibi terk etme imkanınız vardır.

Sayfayı Paylaş