Zayifladim ama yağlardan kurtulamadim vücut geliştirmek istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkhan872 tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Merhaba Arkadaslar Ben 17 yasındayım 1 yıl öncesine kadar 110 kiloydum Kısa bir sıkı diyet calısma sonucunda hırs ve azmimle 3 ayda 70 kiloya inmeyi başardım boyum 1.79 70'e indikten sonra baya bir cılız olmustum güç kaybı yaşanmıştı kollarımda yorgun düşer oluyordum kilo alamıyordum bu nedenle spora baya bir süre ara verdim ama kardiyo bırakmadım günde 30-40 dk koşumu hiç bir zaman aksatmadım 1 yıldır her gün yapıyorum ne olursa olsun hiç yapamazsam evde oldugum yerde koşuyorum her neyse sadede gelelim yaklasık 4-5 aydır spordan uzak kaldım yeniden 80 kiloya çıktım ve spora baslama gereği duydum bu sefer amacım sadece zayıflamak değil hızla kilo vermekte oluşan deri sarkmasına,yağ birikimine son vermeye karar verdim ve vücut geliştirmek amacım oldu şu anda 20 gündür spor salonunda yeniden body başladım program olarak sabah koşu yapıyorum 40 dk yine aksamları spor salonunda ağırlık calısıyorum kolumda anormal bir şişme yaşandı birden çıktı ben bile şaşırdım ve bu çalısmalarımın sonucunda 20 günde 10 kilo vermeyi başardım yine 70 kiloyum Ve tavsiye ve kullanıcı yorumları Üzerine Her ne yaparsam yapayım kurtulamadığım karın ve göğüs kısımımdaki sarkmadan kurtulmak için L-CARNİTİN ADLI üründen sipariş ettim yorumlarınızı bekliyorum...

2. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bir vucut yapısı yahu o oyle 3 ayda 40 kılo veriyorsun yada 20 günde 10 kilo fılan veriyorsun.. Bence bir doktora git muayene filan ol verdigin rakamlar dogruysa sende bir problem vardır bugun 20 kılo alırsın yarın 60 kılo verırısın kendınce bır seyler yapmaya devam edersen ...

3. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    VaLLa kardeş Doktora gittim bir hastalığım felan yok göğüs kısmında hormonal bozukluk vardı zayıfladıktan sonra tedavi oldum geçti oda . Kilo bakımından bir sorun yokmus 2-3 defa muayene oldum cabuk kilo vermekten güçten kaybetmişim yağ birikintileri olusmus.

Sayfayı Paylaş