Zayifik

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve banane tarafından 7 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. banane

banane Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Siteye gezdim şöyle bi baktım ne var ne yok site hayırlı olsun.

Benim sorum şu ;

17 yaşındayım boy 1.82 Kilo 53 cok kötü ya.Kilo almak istiyorum.Sürekli spor yapan bi insan değilim haftada 1 kere futbol oynarım.Arada koşarım spor olayı az yani. http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=2429 bu adreste Türk firmalarının ilaçları var sizce bunları mı kullanmalıyım ? En az yan etkisi olan hangisi ? Ne yapmamı tavsiye edersiniz ...

2. dr-zax

dr-zax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende sismanlamaya calisiyorum.ilaclari bilmiyorum ama bence dogal yollarla sismanla bence ama sen bilirsin.kullandiginde egeer fark gorursen haber ver bende baslıım

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

17 yaşındasın, boyunla kilon arasında 29(-) fark var, ve steroid kullanmalımıyım diye soruyorsun?! :x
    Tavsiye istiyorsan sen ve steroid kullanımı çok alakasız iki kelime öyle özetliyeyim kısaca. Hani belli bir altyapın olur, pro olmayı düşünürsün yada belli bir çalışma sonunda(yıllar) vücut doğal sınırlarına ulaşır o zaman steroid kullanmayı düşünürsün. Yani senin durumun 6 yaşındaki bir çocuğun evin arka bahçesinde babasıyla yapacağı futbol maçı için tozluk, çivili krampon vs... giymesine benziyor. Daha çok erken ve gereksiz+zaralı! Umarım yardımcı olmuşumdur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş