ZAYIF BİRİSİ YAĞ YAKICI KULLANSA NE OLUR ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ebysd tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ebysd

ebysd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eyüp
    Arkadaşlar boy 187 kilo 78 ,başlıyalı 5 ay oldu ama her ay bel bölgemde kalınlaşma oldu bunun sebebi nedir? ve şuan yaglanma var bunun için L-Karnitin kullansam kaslarda felan bi zararı olurmu yoksa direk göbek ve bel bölgesine vururmu ? zayıfım göbek ve bel bölgem yağlı oldugu için çok kötü bi görüntü veriyor

2. furkan4114

furkan4114 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    onun yerine yağlı yemeyi kesmelisin yag direk bel ve göbekte birikir YAĞ'dan kasıt Carbonhidrat tüketirsen hem daha az yaglanarak daha saglıklı kilo alırsın

Lutfen dogrulugundan emin olmadiginiz bilgileri kesin bir dille konusmayiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mayıs 2015
  3. ebysd

ebysd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eyüp
    Yagli yemiyorum zaten seker kullanmiyorum, kola felan da anca zero ama anlamadigim bi sekilde bel bölgem kalinlasiyor. Karbonhodrati kesersem kilo alamam mağlum kilo almam lazim napicam bilemedim

4. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo alıyorsan belde yağlanacaktır dostum aksi şekilde de kilo alabilirsin fakat uzun vadede verim alabilirsin bunu en kısa yolu hacimlenip define olmak ama hem define görünüp hem hacimli kalmak beslenmeni muntazam tutmalısın yani kan şekerim bir an olsun bile yukselmemeli vs.vs. Bir çok konu araştırıp bakabilirsin.

5. ebysd

ebysd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eyüp
    yani karnitin alsam bi zarar gorurmuyum ? Ona gore carsamba gunu alicam cunku

Sayfayı Paylaş