Zayıflarken Yüz Çökmesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Parlophone tarafından 18 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Parlophone

Parlophone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazın başında 82 kiloydum. Daha sonra yazlığa gittik saatlerce denizde kalıp yokuş inip çıkarak 1 ayda 77-78 kiloya düştüm. Hayatımdan ekmeği çıkarıp, bol kırmızı et tüketip, yediğime içtiğime dikkat ederek 74-75 kiloya düştüm. Tabi yazlıktan gelmişiz sarı olan saçlar daha bir sararmış vücut bronzlaşmış kilo verince yüz hatları oturmuş anne tarafım göçmen olduğundan gözüm de yeşil çok yakışıklı biri olduğumu farkettim ve giyimime kuşamıma da özen gösterince beni tanımayan insanlar model falan mısın diye soruyorlardı. Okul başladı sevgilimiz oldu okuldaki sorunlar dersler sevgiliyle olan sorunlar sinir stres uykusuz geçen geceler uzun süre bilgisayar başında kalmak yüzde sivilcelerin çıkması dünyanın en kötü saç kesimi sivilce kremi yüzünden yüzde oluşan ton farklılıkları ve düzensiz beslenmeyle tanınmayacak hale geldim. bütün bunlar olurken 69 kiloya düştüm ve yüzüm çöktü mimik çizgilerim çıktı her an somurtuyormuş gibi duran yorgun bitkin bir yüzüm var. 75 kiloya çıkıp stressiz bir hayat düzenli uyku ve beslenmeyle düzelir mi sizce ? psikolojim çok bozuk lütfen botox falan önermeyin arkadaşlar ayrıca sigara ve alkol de kullanmıyorum.

Sayfayı Paylaş