Zayıflarken Kas yapmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hakanokm tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hakanokm

hakanokm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba böyle birşey mümkün mü zayıflarken kas kaybı oluyor diye duydum hem yağ yakarken hemdr kas yapmak mümkünmü ve bana bir liste yazabilirmisiniz body cardiyo ve diyet listesi,180 boyunda 76 kiloyum yaşım 17 1 aydır body e gidiyorum,amacım göbeğimdeki yağları eritip yaza kadar sixpacks,olmasada en azından çerçevenin gözükmesini istiyorum sizce yaza kadar bu mümkün mü?,:)aynı zamanda sadece karın kası değil hepsini çalıştırıyorum gün gün değiştiriyorum ama profesyonelce değil bi abim bana yardım edebilir mi şimdiden çok teşekkürler :)

2. azeer

azeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Çok fazla bir fazlalığın yok hiç girme bu işe derim.Göbeğindeki yağlar gidene kadar amacın kas kütleni koruyarak yada minimum kas kaybı ile fazla yağ kütleni kaybetmek olmalı.Yağlarından arındığın zaman kassal kilo alımına başlarsın yavaş yavaş.

Hem yağ yakıp hem kas kütlesini arttırmak çok zordur.Çok kaliteli beslenmeli hiç kaçamak yapmamalı bütün işin gün içinde o beslenme olmalı.Yani zor bir iş şuan senin çok fazlan yok o yüzden bu zorlu marotona girmek yerine tek bir amaca göre hareket etmelisin.

Nasıl bir beslenme uyguluyorsun bilmiyorum ama yeterli karbonhidrat alıyorsan ve daha önce spor yapmışsan futbol oynamak falanda olur İNTERVAL KARDİYO yapmanı öneririm.Ama yeterli karbonhidrat almıyorsan nabzını 120-160 arasında tutacak zorlukta 45 dakikalık kardiyo güzel olucaktır.

Karbonhidrat hiç almıyorsan protein diyeti yada ketojenik diyet tarzı şeyler uyguluyorsan nabzını kesinlikle 140 ın üstüne çıkartma derim.Vücuduna olabildiğince az glikojen harcatmalısın.Nabız arttıkça vücut yağ yerine glikojen yakmak zorunda kalır.Karbonhidrat alınmadığında boşalan glikojen depoları dolmaz ve sorun yaratabilir.

keepsoul bunu beğendi.
  3. hakanokm

hakanokm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 aydır bodye gidiyorum,amacım temmuz ayına kadar six pack yapmak,göbeğimde baldırımda ve kolumda çok yağ vardı özellikle göbeğimde kolumda ve bacağımdakiler biraz azaldı ama gene sıkınca yağ sıkılıyor gibi oluyor üstünde plaka gibi yap var yani,göbeğimde üstte fazla bişi yok dokunduğumda karın kasını hissedebiliyorum ama tüm göbek alta sarkmış durumda ve ben bunun olmasını istemiyorum,amacım dediğim gibi 4-5 ay içerisinde six pack olması ve kaslı bir vücüda sahip olmak en azından yağlı olmasın :)

keepsoul bunu beğendi.
  4. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle katılmıyorum ben 3.5 aydır body yapıyorum 111 kilodan 98 e düştüm boy 1.94 bu arada yememe o kadar dikkat etmedim dikkat ettiğim sabah 2 yumurta 2 dili tahıllı ekmek 1 bardak sütle kahvaltı ve spordan sonra 1 ton balığı yağı süzülmüş attım ve baya kas artırdım güçlendim 5 5 10 kiloyla başladığım benchte şu an 20 20 giriyorum bu kahvaltıdan başka doğru dürüst dikkat edemedim öğrenci olduğumdan dolayı birazda ama genede mükemmel gelişme gördüm ve mümkün..

frhn__ ve keepsoul bunu beğendi.
  5. Ghettogospel

Ghettogospel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle doğru antrenman yapmalısın. Egzersizden önce kahve içersen kafein yağ yakımını artıracaktır ve tekrar sayını bir iki arttıracaktır protein al karbonhidratı kes ge bol su iç bunları uygularsan olmayacak şey değil

keepsoul bunu beğendi.
  6. *can*

*can* Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl konu açıcam bilmiyorum?

Merhaba arkadaşlar konu açmayı bilmıyorum kusura bakmayın(araştırdım bulamadım). bende bi soru sorabilirmiyim konuyla alakalı. Ben 16 yaşındayım 179 boyum,105 kiloyum ama böle fazla kilolu değilim halı saha maçı vb. tıkanmadan oynuyorum.biraz göbeğim var günde 300 mekık çekiyorum karısık olarak.mekik göbeği eritmiyormuş fakat kondisyon bisikletim var onada biniyorum bide dambıl çalışıyorum yaza kadar faydasını görürümüyüm?biraz karın kasım olması için?

Son düzenleme: 22 Mart 2013
    keepsoul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş