Zayıflamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve malisert99 tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. malisert99

malisert99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım 3 ay önce 6 aylık spor salonuna yazıldım zayıflama amacı ile. Bu süre üzerinden 3 ay geçti ve ben 2 aydır spor salonuna gitmiyorum.
    1.88 Boyundayım ve 110 Kiloyum. Diyet yapmayı seviyorum fakat kendime göre bir diyet bulamadım ve spor salonunda hızlı zayıflama programım yok.
    Yarın akşam okul dönüşü spor salonuna gideceğim. Sizden istediğim kilo ve boyuma göre bir diyet ve fitness salonunda hızlı zayıflamak için bir çalışma programı(ne kadar çalışacağımın vs sorunu yok.)..
    Duyarlı arkadaşları bekliyorum. İyi forumlar.

2. malisert99

malisert99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yokmu yardım edecek :(

3. Murat 77

Murat 77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim zayıflamak için çok tecrübelerim oldu arkadaşlarımdan hepsini de tavsiyelerimle zayıflattım yanına bir arkadaşını al senle koşabilecek (sıkılmaman için) sabah 05.00'te kalk üstüne kat kat giy bide en alta poşet giy 1 saat joke atarak koş cross da atabilrsin sana kalmış 2 ay yap en az 20 kilo verirsin boyun var bende 1.90 ım tavsiyem 85 ten aşağıya inme

4. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Kat kat giyme, poşet de giyme. Poşet deriyi havasız bırakarak gereksiz su kaybına yol açar. Normal hem cardio yap hem ağırlık çalış aynı zamanda beslenmene dikkat et günlük ihtiyacının 500kcal aşşağısında al gerisi gelir.

civelekler, ahmetgms98 ve doxux bunu beğendi.
  5. malisert99

malisert99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arada kaldim simdi hocam :(

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hakli 110dan 85 e dussen bu sekil fit kasli bir vucudun olur obur turlu kilo versende yagli bi vucudun olur.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Aralık 2015 ---
    Hakli 110dan 85 e dussen bu sekil fit kasli bir vucudun olur obur turlu kilo versende yagli bi vucudun olur.

7. civelekler

civelekler Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Poşet ve kat kat giyinirsen su kaybedersin yağ değil. yani vucuda işkence etmiş olursun. ve vucudun hala yaglı gözükür. o yüzden düzgün bi şekilde kardiyo yapmanı öneririm. sabah 5 te kalkamanada gerek yok. Ama yağ yakmak istiyorsan ister 5 de kalk ister 10 da kalkınca hemen elini yüzünü yıkayıp koşmalısın. yanlış hatırlamıyorsa 1 saat yada 1 buçuk saat ilk kaldımız zaman vucudumuz daha fazla yag yakıyor.

8. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    bir püf nokta söyleyim ideal kilondan %30 fazlaysan ayda 5 kilo %20 fazlaysan 4 kilo %10 fazlaysan 3 kilo yağ vermelisin kilo benim gibi çok yukarıdaysa ayda 8 kiloya kadar normaldir fazla suda gidecektir

9. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Öncelikle senin gibileri bu forumda görmek insanı üzüyor.18. yy da mıyız kardeşim ? Üstüne kat kat giyinip bir de en altta poşet olacak oldu olacak bir de kafasına poşet taksın nasıl fikir ? Arkadaşa kesinlikle uyma hocam. Git yazıl salonuna her gün düzenli 60 dakikayı geçmeyecek şekilde cardionu yap 30 koşu 20 bisiklet 10 başka bir aerobik cihazı mekik vs gibi hareketler. 90 kilo falan bb ye başla.

Diyet olarak bi program belirlemene gerek yok .Normal alman gereken kaloriyi http://www.kalori.biz/gunluk-kalori-ihtiyaci-hesabi.html hesaplayabilirsin. Orada kilo vermen için ne kadar alman gerektiğini söylüyor.
    Böyle saçma fikirler çay,meyve vs. gibi şeylere inanma spordan 5 dk önce yap yeşil çayını spordan çık üstündeki eşya full su olacak spordan sonrada bir bardak iç yeşil çay içmeyi alışkanlık edin.
    İnşallah ideal kilona ulaşırsın dostum

10. 32kqnkq43

32kqnkq43 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ben 2 aydır spor salonuna gidiyorum boy 1.84 yaş 21 kilom başladıgımda 121 di. başlamadan önce son baktıgımda 124'dü başlayana kadar 3 kilo verdim 121 le başladım. sen 3 ay salona gitmişsin kaç kilo verdin o 3 ayda? ben 1. ayımın bittiğinde tartıya çıktıgımda 11 kilo 15 gram vermiştim. 121 den 109'a falan düşmüştüm. İstedikten sonra yapabilirsin dostum tüm pantolonlarım olmuyor kemer kullanmak zorunda kalıyorum biraz daha zayıflayıp terziye gidicem inşallah. ama yaparsın istersen beslenme çok önemli ben çok güzel beslendım bu süreçte doktora gitmedım bi yerden diyet listeside bakmadım diyet listem ben nasıl istersem.

11. malisert99

malisert99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaptigin diyet gayet hos begendim benim dusuncemde o fakat spor salonunda hangi programi duzenli yapayim bilmiyorum bircok alet var hangisi daha etkili bilmiyorum senin 1 ayda 11 kilo verdigin programi yazarmisin rica etsem sende etki ettiyse bendede ise yarayacagina inaniyorum.

12. 32kqnkq43

32kqnkq43 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim hoca ilk kayıt oldugum gün dedi şunları yap bunları yap. ben diğer kilo veren kişilerle de konuştum vs vs kafamda bi spor programı oluşturdum onu yazıyım sana.

Spor salonuna gittiğimde ilk önce en az 15 dakika en fazla 30 dakika koşu bandı(genelde 20 de bırakıyorum) Hız ayarını 6.5'in altına düşürmüyorum 6.5 çok az gelebilir onu çok fazla yapmıyorum ama oda çok etkili oluyor 6.5 de 30 dakika koşulabilir ben 7.5 ya da 7.0'da koşuyorum 20 dakika. sonra koşu bandından iniyorum,

Bisiklete geçiyorum dikey bisiklet bu sırtımızı yaslayamadığımız varya arkasında yaslanma şeysi olmayan. onda hoca 15 dedi ben nefret ediyorum o bisiklet te onu 10 dakika kullanıyorum canım isterse 8 de bırakıyorum vs vs. enerjine bağlı sen nasıl istersen,

ondan sonra dikey bisiklete geçiyorum oda 15 dakika onu sevdiğim için rahat yapıyorum yaslanıyorum arkama hatta telefona film yükledim yaslanırken film izliyorum güzel oluyor ondan sonrada,

Twister denilen alete geçiyorum. kalçamızı sağa sola çeviren düzenek varya o onda dakika tutmuyorum canım sıkılınca bırakıyorum ama maksimum 5 dakika yapmanı tavsiye ederım

twisterdan sonra mekik + ip atlama yapıyorum onuda şöyle anlatıyım. mekiği 3 tur çekiyorum. 15-15-15 ya da 20-20-20 yapabilrisin
    ilk 15 i yapıyorum hemen bi ip alıp atlıyorum ne kadar atlayablirsem 20 de atlayablirim 30 da ip atlamakta çok eğlenceli oluyor bi süre sonra tek ayakla atlamaya calısıyorum falan yürüyerek atlıyorum ilk başladıgımda atlayamıyordum böyle böyle gidiyor dostum sporum. hiç yorulduğumu bilmem enerji içeceği içmem her sabah sadece %0 yağlı içim süt içiyorum başka enerji kaynağım yok diğer yediğim yumurta vb. besinleri saymıyorum. günde en az 1.5 litre su içmeye özen gösteriyorum bu şekilde.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2015 ---
    bu yerde yapılan hareketler var ayağı kaldırıyon indiriyosun vesaire onlarda etkili aslında sporda ama ben uğraşamam onlarla hoşuma gitmiyor sen yapabilirsin istersen.

13. malisert99

malisert99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah cok saol hocam baslayacagim bu programa. Bu dedigin programi haftada kac gun uyguluyorsun? Belirli gun varmi ben hergun musaitim

14. 32kqnkq43

32kqnkq43 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ben hergün gidiyorum pazar günleri kapalı olmasa o günde gidicem ama kapalı. kaldıramam diyorsan çarşamba günü falan kendine tatil verebilirsin ama ben yorulmuyorum sadece sıkılıyorum spor salonu uzak oldugu için ama yinede gidiyorum

15. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    diyetle birlikde sporu iyi ayarlarsan emin ol ki sonuca ulaşırsın.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Aralık 2015 ---
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Aralık 2015 ---

Sayfayı Paylaş