Zayıflamak istiyorum. Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sohoo tarafından 9 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sohoo

sohoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler, yaklaşık bir 10 kilo vermem gerekiyor. Boyum 1.90 kilo 88. ve göbeğim var biraz. Göbekten kurtulup 78-80 kiloya düşmek istiyorum. Hardline Thermo L karnitin kullanmayı düşünüyorum. Şeker tuz ve ekmeği kesmeye başladım. Akşamları yaklaşık 1 saat yürüyüş yapıyorum. Başka neler önerebilirsiniz?

2. Scythes

Scythes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle merhaba. Spor salonuna gitmediğinizi varsayıyorum. İlk öncelikle beslenmenizin çok düzgün olması lazım. Çünkü ağırlık kaldırmayacaksınız ve yaptığınız spor yağ yerine kaslarınızdan da eritebilir. Bu konuda dikkat etmeniz lazım.Beslenmenizi protein ağırlıklı yapmalısınız. Sizin yerinizde olsaydım karnitin e vereceğim parayı orta halli bir spor salonuna verir, düzgün ağırlık+kardiyo+beslenme eşliğinde amacıma ulaşırdım.
    Beslenme dışında uykunun da etkisi bariz ortada.Son olarak eğer imkanınız varsa ip atlayabilirsiniz. Hem kondisyonunuzu arttırır, hem çok iyi bir kardiyo egzersizidir.
    İyi forumlar.

3. sakcag

sakcag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Istanbul
    Diet'i az yemek olarak algılamayın. Az yerseniz spor yaptığıjız sürece vücut dışardan gerekli besini ve enerjiyi alamadığı için içerden ve kaslardan da kullanarak katabolik sisteme döner. Yani yememeniz gerekenleri yemeyerek, bunun dışındaki tüm besinlerden yeterli derecede günde 4 ana 2 ara öğün şeklinde devam edin. Ve gelelim asıl konuya; zayıflamak için en iyi yöntemi söylüyorum; Hiit yapacaksın. Hem kas kazanıp hemde yağ yakacaksın. Netten hiit antremanlarına bakabilirsin. Başarılar

Sayfayı Paylaş