Zayıflamak istiyorum.Lütfen Yardım edin:(

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve mavis tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mavis

mavis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar; Yanlış yere yazdıysam kusurabakmayın.

Ben 21 yaşındayım.Bir kaç yıl içinde 45kg.dan 75'e yükseldim.Allah bilir şuan kilom kaç tartılmak bile istemiyorum.Boyum 168. Zamanla daha çok kilo alırım diye korkuyorum.Kendimden nefret eder hale geldim.
    Bu hafta diyetisyene gidip,spora başlamak istiyorum.
    Sahil çok yakın orada koşabilirim,yürüyebilirim.Evde Ab rocet mekik aleti var.Birkaçgün sonra Kondisyon Bisikleti, Leg Master,Stepper&Twister aletleri gelecek evime. TV'de Ebru Şallı'ının plates proğramı var.denk gelirsem onuda uygulayabilirim. Sizce bu aletlerle nasıl bir yol izleyebilirim.
    Daha başka ne yapabilirim?
    Bilgilerinizi paylaşıp bu zayıflama maratonunda bana yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.İyi Günler..:mad:

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    selam arkadasım kilo almana sebep olacak birseyler cıktımı cünkü 45 kiloyken aniden bu kiloya cıkman garip herhangi bir rahatsızlıgın varmı? tahlil vs yaptırdınmı? eger yoksa canını hic sıkma yasın 21 metobolizman oldukca iyi durumdadır ben 100 kilodan 58 düstüm üstelik bide troit hastasıyım öncelikle beslenmene cok dikkat ederk ise baslayabilirsin kilo almana sebep olcak gıdaları ortadan kaldır kendine saglıklı bir beslenme düzeyi sec ve tabii ki sporu mutlaka hayatına ekle haftanın 3-4 günü cardio calısması yap yag yakımı icin haftanın 2-3 günüde agırlık calıs hem kas kaybın olmaz hemde kas kütleni arttırarak metobolizmanın daha iyi calısmasını saglayabilirsin ne kadar cok kasın varsa o kadar yag yakarsın vücudun sekle girer sahil kenarında olman senin icin cok iyi bir avantaj kumda bol bol kos özellikle kumda yapabilirsen daha iyi olur zorlandıgın icin evde de bisiklet calısabilirsin cardio olarak pltesten önce cardio calısması yapman lazım düzenli spor ve beslenmeyle istedigin foruma mutlaka kavusursun tabii sabretmek en önemlisi burda cok degerli hocalarımız var sana mutlaka yardımcı olacaklardır onların sölediklerini uygula yeter :) simdiden kolay gelsin arkadasım:)

3. mavis

mavis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dishiwelet yanıtın için teşekkür ederim.aletlerim bugün geldi.Ama cardio çalışması nasıl oluyor.Benim pek bir bilgim yok.Sen nasıl okadar kiloyu verdin.benimde incelmem lazım:( iyi geceler..

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    rica ederim canım yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :) canım cardio kosu yüzme ip atlama yürümek vs yag yakımı icin cardio calısman lazım bunun yanınada agırlık calısması ekle ben sporumu evde yapıyorum sende yapabilirsin eger bir spor salonuna gitme imkanın varsa mutlaka yazıl yoksa da evde yapabilirsin
    canım ben saglıklı beslenmeye yöneldim günde 6-7 ögün yaptım az ve sık yiyeceksin isin sırrı bu yani metobolizmanı sürekli bu sekilde canlı tutacaksın baslarda zor gelecek ama zamanla vücudun buna alısacak ve zorlanmıcaksın sadece biraz sabır :) neyi ne zaman yiyecegini bilirsen kilolarda o kadar kolay gider ve saglıklı zayıflarsın:)

5. mavis

mavis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Başka cevap yazan yokmu arkadaşlar.Lütfen buna çok ihtiyacım var.Liste şeklinde açıklayabilirseniz çok iyi olur.Listeye göre uygularım sporu. :( evde bisiklet,leg master, stepper&twister, abrocek mekik aletleri var. Dambıl almayı düşünüyorum.Bu aletlerle nasıl bir yol izleyebilirim.Veya bunların dışında ne yapabilirim? Yaz geldi rahat rahat sahilde yürüyüş veya koşu yapabilirim. Çok bilgisizim bu konuda.Nekadar zaman nasıl yapmam gerek sporu net olarak bilmiyorum.Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim..

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Başlığınız kural dışı olduğu gibi ikinci baskı yaparak yine kurallara uymamaktasınız lütfen sabredin konunuza ilgi gösterecek üyeler çıkacaktır.

Not(Kural dışı mesaj ve başlıklara bilgi vermemekteyim)

7. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    sorununuzla ilgili forum içinde onlarca mesaj ve açıklamalar var. forum ana sayfasındaki ilgili konu başlıklarına girip inceleme yaparsanız daha iyi olur.

eğer sağlık sorununuz yoksa ( hekime danışmanızı tavsiye ederim ) forumda yağ yakımı ile ilgili bir çok bilimsel açıklamalar mevcut arama butonunu kullanarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. ayrıca beslenme başlığı altındaki konuları da incelemenizde fayda var.

kolay gelsin.

FleXoR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş