zayıflamak için

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pacificline_22 tarafından 12 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. pacificline_22

pacificline_22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşar ben kilolarımdan kurtulmak için 1 aydır fitness'e gidiyorum sitenize yeni üye oldum ve tam anlamıyla bazı tanımların ne olduğunu bilmiyorum 1 aydır bisiklet, koşu, ayakta bisiklet sürmeye benzeyen bir alet, 2 tane daha efor için aletle çalışıyorum bunun dışında çeşitli ağırlıklar çalışıyorum bunlar yaklaşık olarak günde 1,45 il 2,00 saat sürüyor. yaptığım rejimde 5 gün boyunca lapa pilav yemek 5 gün sonunda mola ve 5 gün daha lapa (yağsız tuzsuz) ayrıca gece yatmadan önce 1 bardak süt. şimdiye kadar 4 kilo verdim ama yukarıda yazdığım diyetin biraz değişiğini uyguladım (3 gün lapa 1 gün ara verdim bu 10 gün sürdü) arkadaşlar ben 124 kilo ve 1,70 boya sahibim yaptığım bu diyet sağlıklı mı önereceğiniz başka diyetler varmı yardımcı olursanız sevinirim.

2. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar

arkadasim once sunu soyleyim bu konuda
    diyetle ilgili olarak tek tip beslenerek(sadece lapa ile)kilo vermenin cokda saglikli olmadigini soyleyebilirim.
    onun disinda diyetine devam et artik nasi degistiriceksen(ki forumda cok cok faydali bilgiler var arama yap bulursun).ondan sonra kilo vermenin durdugunu anladigin zaman l-carnitine ve ya CLA destegi alabilirsin kolay gelsin.

3. pacificline_22

pacificline_22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam

öncelikle cevabın için sağol dediğin konuları araştıracam. kilo vermemin durduğu zaman l-carnitine veya CLA alabilirsin demişsin o dediklerin ne dir ve ne işe yarar beni bilgilendirirsen sevinirim

4. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    ben yardımcı oluyum

denilen ürünler vücudun yağyakımı sırasında üretigi bagzı enzimler vardı .bu iki ürün bu enzimlerin daha fazla salgılanmasını sağlıyacaktır (iki üründe vücuda zararlı deyildir)

Sayfayı Paylaş