Zayıflamak için

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ezmoce tarafından 25 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ezmoce

Ezmoce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar 17 yaşında 70 kiloyum fakat vücudum oldukça yağlı bu durum beni rahatsız ediyor zayiflamak ve güzel bir vücuda sahip olmak için iki seçeneğim var bunlar kick boks ve fitness bunlar benim kilo vermemde nasil yardimci olur hangisi daha etkili oluor maksat tartıda kilo vermek değil yağ yakmak ve kaslarımın ortaya çıkması dediğim gibi vücudum oldukça yağlı

2. The Wolverine

The Wolverine Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Bana kalsa kick boksa git ordada yağlarını yakarsın hem teknik öğrenirsin ama sadece vücut istersen fitness senin için daha iyi olur

3. Ezmoce

Ezmoce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki ikisinede gitsem kick boks pazartesi çarşamba ve cuma günleri salı perşembe cumartrsi günleride fitnesse gidip cardiyo ve mekik çalışması yapsam daha iyi olmazmı?

4. The Wolverine

The Wolverine Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Senin dediğini bende denedim ama başarılı olamazsın hem çok yorucu hemde birisinden biri eksik kalıyo

5. Ezmoce

Ezmoce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    O zaman vucut geliştirmekle uğraşıcam yani güzel bu görünüşe sahip olmak istiyorum yagli ve sarkmış bir göğüs değilde kaslı bir göğüs istiyorum

6. The Wolverine

The Wolverine Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Zaten dövüş sanatlarının genelinde göğüs kasları hacimlendirilmez hızlı olmak gerektiği için.Sen bilirsin başarılar

Sayfayı Paylaş