zayıflamak için beslenme-çalışma programım ve supplemenetlerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve metallica tarafından 25 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    isviçre köylüleri hala hazırda bol yağlı kolesterollü ve az oranda tam tahıllı ekmekle besleniyorlar. bunlar izole halklar.

Dolayısıyla şehir insanları felaketle karşı karşıya. Geleneklerden uzak ve yanlış beslenme uyguluyoruz.

bir başka zamanda allostaz ve homestaz durumundan bahsederiz. Özellikle yoğun uyarıcı sigara bira hazır kahveler kullananların beyin yapıları bozuluyor ve testosteron oranları inanılmaz düşüyor.

uğur güven biliyorum belki hepimize utopik ve yanlış geliyor ama inanın herşey düzelecek. Kan şekeri düşüklüğünü anlamayan insanlar onuda bu diyet sayesinde anladıklarında doğru zamanda doğru karbohidratla diyabet risklerini sıfıra indirecekler.

Belki sen doğru yoldasın bunları biliyor olabilirsin ama bilmeyen çok insan var ama şaşırtıcı olan hekimlerin neden bu gune kadar bu bilgiyi insanlardan sakladıkları?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 27.11.10 00:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 26.11.10 23:19 ----------

beslenme ve fiziksel yozlaşma (nutrition and psychal degeneration) mutlaka okunması gereken bir değer.

Son düzenleme: 26 Kasım 2010
    ugurguven bunu beğendi.
  2. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    yorum ve yardımlarınız için teşekkkürler hedefim 5-8 kilo arasında ondan sonra hacim çalışmalarına başlıcam gelişleri ara ara yazarım

3. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Önce kuru kas kütlene ulaşmadan hacim yapma bence. Önce ne olduğunu bir gör tecrübe et.

bunlar insanların yaptığı klasik hatalar. Sen önce kendını aynada bir kuru kütle ile gör.

Daha sonra neyi ne zaman yapacağına karar verirsin.

Hayatta yüzde 80 herşeyin önceliği görmek daha sonra algılamak ve uygulamaktır.

Kendını görmessen başkasından gördüğünü başaramassın.

Planla programlarla olacak birşey de değil ne adamlar tanıyorum butun gun salondan çıkmayan

ne adamlar varki haftada 2-3 gun hatta bazıları manyakça dışarıda idman yapıyorlar.

Abd oturan arkadaşlarımın bulunduğu yerde sahilde açık hava salonları var :)

Önce sağlıklı dusunce bunu yapmak için neyin ne olduğunu görmek anlamak lazım.

Ve yaşama sevincininde ağır basması lazım.

Bunun için bol bol açık hava ve güneş ışınları şart. insanlar aslında enerjisinin büyük bölümünü açık havada ve güneşten alırlar.

kendını salonlara hapis etme. haftada 3-4 gün yarım saat 45 dakka idman yap yeter.

bolbol yürüyüş yap önce aynada kendını kuru halde gör kaslarını hisset.

Son düzenleme: 27 Kasım 2010
  4. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler bende ole düşünüyorum zaten hani iyice kurukas kütleme kavuşup sonra asıl kas kütlesini yapmak istiyorum değer bilgilerinizi ve zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler

5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    birde çalışma programım nasıl acaba ?

6. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    metallica bence güzel program bacak haraketlerinden birisini çıkarıp squat ekleyebilirsin.Bence heryerde olması gerekiyor squatın yeri ayrıdır.Yeterli olacaktır diye düşünüyorum ilk hedefin için sonra daha ayrıntılı olarak çalışırsın.

7. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler ugurguven çok yardımcı oldun her bakımdan bakalım 2 aylık hedefimizi bi gerçekleştirelim ne çıkacak ortaya sonrada hacim çalışcaz bakalım gene yardım isterim ama haberin olsun :)

ugurguven bunu beğendi.
  8. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ya kaçtır sorcam soramıyorum benim küçük birde sorunum var biceps calışırken
    Standing Alternate Dumbell Curl - Ayakta Dambel Körl
    4x12

yaptığım bu hareket biraz ağır çalışıyorum yani seti tam çıkartıyorum o zorlukta bir ağırlık seçiyorum ama iki kolumdada kızarma oluyor böyle kıpkırmızı oluyor neden anlayamadım bir türlü bir tek bu harekette oluyor galiba bu hareketten sonra açma germe yapmam lazım set aralarında galiba yada ne yapmalıyım korktum bugünde son seti yarıda bıraktım millet bana bakıyo kıpkırmızı kollar ama bu hareketi geçince diğer hareketten geçiyor kızarma ve baya iyi hisettiriyor bu hareket bana bicepslerimi bırakmakta istemiyorum bu hareketi ama kızarmakta istemiyorum :)

9. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Bu olay bir dönem bendede olmuştu çok kıp kırmızı olmamıştı fakat kızarıklık mevcuttur.Streching(esnetme) ve ısınma devresini es geçiyordum ozamanlar.Ben ona bağlıyorum.Streching ve ısınmayı iyi yapınca bir problem yaşamamaya başladım sanırım başka bir neden bulamamıştım kendimde.

Ama seninkinin nedeni farklıda olabilir tam emin değilim.

metallica bunu beğendi.
  10. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    muhtemelen açma germeden kaynaklanır bir dahaki antremanımda dikkat edeceğim olmazsa artık ne yaparım bilmiyorumn :) bu hareketi bırakamam çok etkiliyor beni şuan bunu yazarken bile ağrıyor :)

Sayfayı Paylaş