Zayıflamak İçin Hangi Supplementleri Kullanamam Gerek?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve teenageDream tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. teenageDream

teenageDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Benim göbek,göğüs,kalça çevremde çok kilom var. Boyum 1.88 kilom 95 ve zayıflamak istiyorum. Low carb besleniyorum. Bol protein tüketiyorum. Spora başladım..

*Hardline CLA
    *Hardline L-Karnitin Matrix

Hali hazırda aldım. Bunun yanına ek olarak başka bir şey alayım mı? Aynı zamanda kas da geliştirmek istiyorum. BCAA-Kreatin'e baktığımda özellikleri çok güzel görünüyor. Birde Animal Cuts var. İleri düzey sporcular için diyorlar. Spor olarak eliptik 10 dk,bisiklet,20 dk,koşu 25 dk yapıyorum. Birde 3-4 alet yapıyorum. Spor bazen 1.30 saat sürüyor. 1 saatten fazla yapılmamalı diyor bazıları. Sizce fazla mı oluyor?

2. teenageDream

teenageDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardımcı olabilecek var mı?

3. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bcaa ve kreatin alabilir yağ yakarken kas kütlendende olma :) bütcen varsa muscletech premium whey al yanınada optimum on bcaa alabilirsin

4. teenageDream

teenageDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki nasıl kullanmaliyim? Whey şimdilik almayacagim. l-carnitine Matrix alicam hardline 3000mg,CLA one,birde BCAA alacağım. Bunları nasıl kullanmaliyim?

G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenman 30-20 dakika önce alabilirsin karnitinleri ama almadıysan daha granade bak derim çünkü termojenik etkiye sahip

6. teenageDream

teenageDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    O zaman granade+CLA one+BCAA mi almaliyım? Granade daha mı iyi olur l l-carnitine den? Birde animal cuts denen de var hangisi daha iyi olur?

7. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    yağ yakmak istiyorsan kalori cetveli tutup cardio programınıda kararlı bi şekilde uygulamalısın carnitine ler hiç bir işe yaramaz her hangi bir yağ yakıcı supplement krem destek ürün yada gıda yoktur.

8. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Granade termojenik(gün boyu etki eden)yağ yakıcı zaten cla one a gerek olduğunu düşünmüyorum animal cuts şuan kullanma bence bcaa ya optimum ya xtend al

9. teenageDream

teenageDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki whey veya BCAA kullanmalı mıyım? Biraz daha enerji versin istiyorum. İşten çıkınca gidebiliyorum spora bazen hafif aç oluyorum yorgunluk oluyor. Şuan gitmiyorum spora ama tekrar başlayınca yine aynısı olacak işten 6 da çıkacağım haftada 3 gün. Yemek yedikten sonra mı gitmeliyim spora?

10. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Enerji istiyorsan bunu mutfağındaki besinlerle de elde edebilirsin. Açlık halsizlik olayına gelince eğer yağ yakmak istiyorsan bu duyguyu biraz yaşaman lazım. Vücut yağ yakmaya başladığı anda hastalık psikolojisi yaşaman (halsizlik bitkinlik yorgunluk) çok normal bu vücudun bi tepkisidir 3 4 gün içerisinde vücut buna alışacaktır.
    Yemeği bence spor sonrası yemelisin bu benim kendi tavsiyem. Spordan öncede yiyebilirsin yiyenler var tabi ama 2 saat önce yersen daha rahat hareket edersin.
    Bilmiyorum kas kazanmak istiyor musun ama eğer kas kazanmak istiyorsan whey protein tercih edilebilir. Bcaa ya gelince bence senin seviyendeki birisin bcaa kullanması biraz gereksiz kas kaybından da korkma kas kaybı öyle hemen olan bişey değildir.

11. teenageDream

teenageDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok sağ olun hocam. Kararliyim sadece hızlı kilo vermek için l-carnitine ve CLA kullanmayı düşünüyordum. Şimdilik gerek yok o zaman. Whey alacağım o zaman. Whey olarak ne almaliyim? İzole whey tavsiye etmişti supplementler.com da çalışan biri. Mesaj atmistim. Peki hocam animal cuts nasıl olur? Gerek yok dediniz ama etkili sonuçlar alıyorlarmış. Ne kadar doğru?

12. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Çok zamandır tozlardan kullanıyorum birbirleri arasında çok bi fark göremedim tozlardan çok büyük şeyler bekleme bütçene uygun bilindik herhangi bir marka kullanabilirsin. Yani elbet faydasını görürsün ama protein tozu olmassa olmaz değildir. Hatta olmasa da olur bi üründür Önemli olan günlük alman gereken protein miktarını almandır.
    Toz seçiminde ise dikkat etmen gereken tek şey bilindik ve güvenilir olması piyasada çok sahte ürün var. İsolate wheyler senin için bence fazla olur zaten definasyonda olacaksın normal whey protein alabilirsin yeterli olacaktır.

Sayfayı Paylaş