zayıflama

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve skymaster tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bu aralar çok hızlı kilo verdim bir anda fırında calıştım 2 hafta sanırım o sıcak ve hareketlilikden dolayı verdim spora ramazandan sonra başlicaktım şimdi birden böyle kilo vermek çok moralimi bozdu eskiden kilom tam istediğim gibiydi 2 haftada birden böyle incelmek çok moralimi bozdu her akşam yemekten 1 yada 2 saat sonra 10 tane rafadan yumurta yiyorum sizce faydası olurmu tekrar kilo almama

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    10 tane rafadan yumurta yiyerek anca kolesterol seviyeni tavana çıkarabilirsin aldıgın proteinden daha kötü birşey başka halta yaramaz.

Son düzenleme: 21 Temmuz 2012
    2157 bunu beğendi.
  3. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Peki sizce ne yapmalıyım bu durum bende ciddi bir sinir ve psikoloji bozukluguna neden oldu biraz kilo konusunda takıntılıyım peki fazlaca makarna yemek yararlı olurmu ? daha önce ünlü bir oyuncunun bir film için günde 16 yumurta yiyerek kilo aldığını görmüştüm haberlerde o yüzden yumurta olayına başvurdum

4. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Fikri olan yok mu :)

5. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    boyun kaç bide kaç kilosu ?

6. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    176 boyum en son 73 kiloydum ama suan kaç olduğumu tam bilmiyorum aslında zayıf değilim kilom iyi ama ben eski vucüt ölcülerimi çok seviyordum birden böyle bilmiyorum kaç kilo verdim ama incelmek kötü geldi bana

7. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    günde en fazla 2 yumurta sarısı yenmeli diyetisyen ve doktorlara göre. kalp doktoru Bingür Sönmez de günde 2 yumurtayı öneriyo. makarna yiyebilirsin ama niye kilo almak istiyosunki,kas olarak alırsın çalışarak. beyaz şekerli şeyler yiyerek kilo almaya çalışma,göbek olarak geri döner

Sayfayı Paylaş