Zayıflama serüvenim başlıyor :)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve number5 tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. number5

number5 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Uzmanı ve Profesyo
    Yer:
    KOCAELİ
    Sağlıklı beslenme ve iyi bir antrenmanla zayıflamak istiyorum.

Ölçülerimi aşağıda yazıyorum... Bundan 1 ay sonra tekrardan ölçülerimi yazacağım...

Bakalım nasıl bir başarı elde edeceğim...

Boy:1.73cm
    Kilo:74
    Kol: 36cm
    Bel: 87cm
    Kalça:107cm
    Bacak:58cm
    Göğüs:99cm

Ne demiş Muhammad Ali

"I hated every minute of training, but I said, "Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.";)

2. thebb

thebb Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a arkadaşlar ben yeni vg ye ve diete başladım. Programım şöyle;
    sabah kalkınca ballı limonlu sıcak su içerim. sonra kahvaltı (domates peynir zeytin salatalık biber ve 1 tane yumurta yanındada şekersiz yeşil çay veya siyah çay.).okuldan 1 gibi gelirim (okul gidiş geliş 4km) eve gelince ekmeksiz sebze yemeği ve yeşil salata yerim içecek içersemde az tuzlu ayran içerim. 1 saat sonra https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ell-t8554.html adresindeki hareketleri yapıyorum dumbellerle kas kaybı yaşamamak için.aksaşm üstü 4 gibi bir kase togurt yerim akşam yemeginde 6 gibi de tavuk kırmızı et veyaz sebze yemeği yerim ekmek hiç yok. 7 gibide meyve yerim ve o saatten sonra sudan başka birşey yemem.Arasıra yeşil çay içerim akşamları. 17 yaşındayım 177 boyum 77 kilom. Amacım 70-72 kilo olmak ve birazda sıkı vücudumun olmasını isterim eğer yaptıklarımda bir hata varsa lütfen uyarın. Yorumlarınızı beklıyorum teşekkürler - Hafta sonu da kardiyo yaparım koşu-yürüyüş. Ve her akşam basket oynarım.

3. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke yeni bir başlık açsaydın :)
    Benim uyguladığım diyete biraz benziyor. Eğer sadık kalırsan kesinlikle işe yarar. spordan sonra protein almaktan kaçınma. Kasların erimesin yağlarla beraber. Tuz,şeker,yağ,karbonhidrat tamamen kesip, spordan sonra protein kaynaklı beslen amacına ulaşırsın.

4. thebb

thebb Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla hocam konu açıcaktım nerden açıcagımı bilemedim :D bilgisayarla cok aram yokta :D. Spordan sonra protein dediğin kırmızı et balık tavuk felan oluyor değil mi? Ve hocam yeni dumbell alıcamda şimdi be 5 kiloluk dumbell ile 40 tekrar rahat yapabiliyorum. 5 kg likle devam mı ediyim yoksa 7 8 kg felan mı alsam. Ve nerden alcagımı bilmiyorum . İstanbulda varmı bildiğin ucuz :D güzel bi yer?

5. turkdestex1

turkdestex1 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    5 kg ile 40 tekrar yap diye kim dedi sana?

6. thebb

thebb Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam kimse demedi. Ben orda seviyemi belirtmek istedim onu yapabiliyorum yani onu yapabilen kişi için kaç kilo önerirsiniz?

7. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Serüvenin Hayırlı olsun kardeşim bende bugün başlıyorum günde 7 öğün yicem falan .) Başarılar

Boy:1.74
    Kilo:64
    Kol:35

8. turkdestex1

turkdestex1 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0

yeni başlayanlar bölümündeki sabit başlıklara bak. yeni başlayanlar için programlar var. çok tekrar yaparak kas geliştiremezsin. set olarak yap başlangıç olarak 3 set 8 tekrar iyidir.

misal bir hareketi 10 defa yaptığında yorulmuyorsan o ağırlığı arttırman gerekli. yani öyle bi ağırlık seçiceksin ki 10. defada biticeksin 11 yapamıcaksın. set aralarında 40-45 saniye dinlen. güzel beslen. kardiyo yap.

son olarak kendi hazırladığım yazıyı okumanı tavsiye ediyorum.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-5-y-ll-k-t41905.html?t=41905

9. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar belirli bir kilonun uzerindekiler lutfen yuruyus yapmasin obezite servisinde 16.000 hastasi olan bir doktor soyledi ileride meniskus ile ugrasmak istemiyorsanz eger ayrica gunde 400-500 kalori arasinda yag yakarsaniz ayda 4 kilo verirsiniz sadece 3 beyazdan uzak durun ha bide kola cips ivir zivir iste.Basarilar herkese...

Sayfayı Paylaş