Zayıflama Programım Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SemihDulger tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SemihDulger

SemihDulger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Daha önceden uzun bir süre supplement kullanarak bb yapmıştım. Fakat bırakınca malum şiştik, tulumba olduk kafa_

Kilo verme amaçlı spora yazıldım. Zayıflama programının 2. aşamasından başlattılar. Ancak program biraz garibime gitti. Çünkü bundan bir önceki spor salonunda, yine zayıflama amaçlı yazıldığımda çok farklı bir program verilmişti.

Verdikleri programı haftada 4 gün salı, perşembe, cumartesi ve pazar olarak yapmaya başlayacağım.

Ölçülerim:
    Omuz 119
    Kol - Sağ 35 Sol 33,5
    Göğüs 102
    Bel 103
    Kilo 89

Resmini sizinle paylaşıyorum, yorumlarınızı bekliyorum.

http://u1307.hizliresim.com/1c/8/q0f7l.jpg

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. SemihDulger

SemihDulger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sonradan aklıma gelen bir şeyi eklemek için mesajı editlemek istedim ama sanırım bu özellik kapalı.

Ekleyeceğim şey:

Ağırlıklar tüm setlerde sabit, bir harekete hangi ağırlıkla başlıyorsam o ağırlıkla bitiriyorum.

Hareketleri normal bir biçimde, ne yavaş ne de seri olarak yapıyorum.

Bir de malum ramazan geldi. Oruç tutacağım. Orucun, genel olarak ramazanın kilo vermemi nasıl etkileyeceği hakkında pek fikrim yok. Bilgi sahibi olanlar yorumlarsa sevinirim.

Son düzenleme: 8 Temmuz 2013
  3. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Sen supplement kullandın diye şişmedin dostum. Boğazını tutamadığın için bu kadar yağlandın burda bahane supplementler olmasın. Hafif bi program yazmışlar 20 dakikalık koşu sistemi gibi.
    Ramazanda kilo vermek genetiğe göre değişir. Ben kas kaybedip üstüne birde yağlanıyorum. Sendede aynısı olacaktır nedeni ise kilo almaya yatkın genetiğin var.

4. SemihDulger

SemihDulger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi de dediğiniz tamamen alakasız bir şey. Ben supplement kullandım, sporu bırakınca supplement'lerden dolayı şiştim demedim?

Supplement kullanarak eskiden spor yaptığımı, sporu bırakınca da kilo aldığımı söyledim.

Konuşma şeklinize dikkat ederseniz sevinirim. Karşınızda arkadaşınız yok.

5. _schwarzenegger_

_schwarzenegger_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    varşova
    Programda bir hata göremedim,beslenmene dikkat et hem zayıflarsın hemde kas kazanımın olur.Yeter ki kendine güveni baltalama.

SemihDulger bunu beğendi.
  6. SemihDulger

SemihDulger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkürler. Ramazanda ne kadar diyet yapılabilirse o kadar yapıyorum.

Sahurda ton balığı, yeşil çay, salata ve peynir,

iftarda ise aynı ama ton balığı yerine tavuk göğsü, 1 dilim de pide yiyorum.

Şeker 0, yağlı ve hamurlu yiyecekler 0.

İnşallah istediğim gibi gider.

Sayfayı Paylaş