zayıflama korkusu!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ulasmen tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    arkadaslar bir konuda dertleşmek istiyorum vucut geliştirme ile yaklasık 1yıl2 aydır ugrasıyorum zetan foruma takılanlar bilirler 3 hafta kadar once hasta olmam nedeniyle antrenmanlara 1 hafta ara vermeye karar vermiştim ama aksilikler ustuste geldi ve 3 haftadır ıdman yapamıyorum bir işim cıktı ve ankaraya gelmek zorunda kaldım ankarada ananem var beni birbucuk aydır gormuyordu ve bana ulaş sen zayıflamıssın cocum dedi duh zaten ben idman yapamadıgım ıcın zayıfladıgımı dusunuyordum ve her yaz ben zaten kilo kaybı yasarım ve kuculurum bu beni ciddi anlamda psikolojık olarak yıpratıyor kg verdim zaten ama cok fazla degl birde kendi fotograflarıma bakıyorum gecen yaz agustos ayında falan cekldgm bir resime baktım ve sonra aynaya baktım ve dedim sanki o zaman vucudum daha iyiymiş gibi geldi bana ama aslında o zamanlar 71kiloydum sımdı 76 falanım ayrıca o zaman kollarım 34 du sımdı ıse 37 bench presde 70kg basıyorken simdi 100 basıyorum bole farklar cok ama psikolojık olarak bunlar beni rahatlatmıyor yani durum boyle ben sadece bunları dertleşmek icin yazdım bu sporda acemi oldugum ıcın bunlara alısmam zaman alır sanırım aslında salondaki hocam bana bu tur kılo kaybı vs olaylara alısmam gerektigini ve bunları surekli yasayacagımı bunları kafama takmama gerektigini soylesede ben takıyorum
    sanki kendimi hiç spor yapmamıs bir vucut gibi hissetmeme sebebp oluyor form kaybetme olayı bnm icin ciddi sorun teşkil ediyorkafa_kafa_

2. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bikere babannenin filan lafına aldırma derim çünkü kocca bi göbek yapmadığın sürece çevrendeki bazı yaşı aşmış kişiler tarafından "zayıf" ilan edilebilirsin. (çook yaşıyorum)
    Birde yaptığımız spordan dolayı hep en iyisini istediğimizden sürekli bir piskolojik baskı altındayız.. Böyle oluncada kendini zayıfta görürsün sıskada falan filan.. bende yaşıyorum buunları ama rahat olmamız lazım..

3. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    herkesin sözüne kulak asarsan herseyden sogursun çok genişledin dikkat et biraz diyenden senin gurur kaynagin olan sirt pozun icin ne o oyle bidaha oyle yapma diyene kadar her turlu negatif olarak gordugumuz yorumlari duyabilirsin genellikle turkiyede ve bayanlar tarafından yapilir bu tur yorumlar. bayanlar asla kompliman yapmaz ama hayranlıkları doruk noktaya cıktığı zaman hersey pahasına gozlerini tamamen karartmaktan geri kalamazlar tecrubeyle sabittir.

Son düzenleme: 29 Nisan 2008
  4. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    ya kesinlikle annane ve bu tür yaslı şirin insanlara bakma
    cunku onlara göre hersey normaldir
    hep zayıfsın,zayıflamıssın derler
    bogazına tıkmaya calışırlar yaptıkları yemekleri
    komik,şirin ama gerçek:)
    annanenin ipiyle kuyuya inilmez D:

5. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    sadece ananem degl zayıfladıgımın farkındayım ve bunu her yaz yasıyorum dısardaki arkadaslarım bile ulas sen suzulmussun be kolların falan incelmiş dienler var :( bazılarıda sen kilomu aldın dio ama onlar 4 aydır falan gormeyenler ama son 2 ay baya kaybettim birde su sıra aksiliklet ustuste geldi ankaraya gittim falan filan derken idmandan kaldım ve aynaya bakınca goguslerim kuculmus gibioldu toprlarım ıns

Sayfayı Paylaş