zayıflama kan gelme sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve freerunning tarafından 23 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    selamın aleyküm kardeşler uzatmadan konuya giricem bundan yaklaşık 3 ay önce spora başladım likit olarak yağ yakıcı aldım ac karnına hergün 2 kaşık içip bisey yemeden spora gittim kilolarımı kafaya takmıstım 2 hafta boyunca hem ilacı kullanıp hem spor yaptım sonra wc girdigimde makatımdan kan gelmeye başladı gittikce arttı en son kan kaybından bayıldım hastaneye kaldırıldım allaha şükür şimdi iyiyim ama siz siz olun benim gibi yapmayın az kalsın ölebilirmişimde kalp krizi bile oluyordu arada kollarım uyuşuyordu bundan bir ders aldım ama şimdi tekrar başladım düzenli olarak yapıyorum ilaç kullanmıyorum 2 haftada 5 kilo verdim kanda gelmiyor size sorum şu 90 kilodayım şuanda karın alt bölgemde yaglanma biraz cok ve yanlarda twist olsun mekik olsun hergün mekiki 200den aşagı düşmüyorum twist slicek 15 dakka yapıyorum hersey iyi ama kaç kiloya düşersem baklavalar cıkmaya başlar hocam sıkılastırma yapıcaksın kilo vericeksin dedi bide sizden duymak istiyorum boyum 187 kilom 90 ve ne önerisiniz diet olarak kendimide zorlamak istemiyorum pek bilmedigim için migdeyide aç bırakıyorum şimdiden teşkkür ederim

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    öncelilke geçmiş olsun
    sen kilo verme hedefine rakamlara takılma
    düzeni ve SAĞLIKLI çalış gerisini zamana bırak
    tadını çıkar
    bu bir yarışma değil

3. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    abi sen ne yaptin ya . likit yag yakıcı dan başka birşey yemedin mi . Allah korusun zayiflayacagim diye sagligindan olma

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Nisan 2013
  4. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yok hocam ya bisey yemedim her sabah aç karnına içip gidiyordum spora birde 3 kaşık içtigim bile oluyordu ölmedim allahtan

Sayfayı Paylaş