Zayıflama kürüm nasıl? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve muratremix tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,

uzun süre önce 21 günlük lida maceramdan sonra lidayı bırakmıştım, ancak elimde bir kutu daha kalmıştı. Bugün ne hikmetse bu kutuya başladım ancak devam etmeyi düşünmüyorum. Sebebi sibutamin içermesi. Bugün internette biraz araştırma yaptım ve bu işi çözmeye karar verdim.

* açlık hissini yatıştırmak ve tokluk hissi vermek için lida yerine Hoodia Gordonii hapı (yan etkisi hiç yok ve çok etkiliymiş, tabi orjinal bulabilene)

* yağ yakımı için CLA (yan etkisi hiç yok + faydalı) tabi işe yarayanından bulmak lazım

* gün içinde zindeliği sağlamak için yeşil çay tableti + neskafe

Bunlara ilaveten hydroxycut hardcore denemeyi düşünüyorum, ancak egzersiz veya spor yapmadan bunu almak yada küre eklemek ne gibi bir fayda / zarar sağlar? Sonuçta hedefim yemeyi azaltarak (hoodia gordonii ile) metabolizmamın yavaşlamasını engelleyerek ayda 3-4 kilo vermek.

Şu anda boyum 1.78, yaş 26, kilo 80, yağ oranım %25 (tartının dediğine göre), su oranı %53, kasta %30 civarında.

2. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım hydroxycut kullanmanı tavsiye ederim,ben kullanıyorum gayet memnunum.cla kullananlar pek memnun kalmıyorlar,o yüzden bence cla için boşuna paranı harcama.yeşil çay +kafein kombinasyonu güzel.kafein vücut ısısını arttırırken yeşil çay metabolizmanı hızlandırır.bende kullanıyorum bu kombinasyonu,vücut için rahatlatıcı etki yapıyor.
    Hoodia hakkında bilgim yok.ama bunlara ilaveten vitamin-mineral desteğini eksik bırakmamanı tavsiye ederim.egzersiz konusuna gelince;spor yapmak tüm bu ürünlerin temel direği.bunlar sadece yardımcı ürünler.spor yapacaksınki vücudun dinç olsun.hydroxcut+kafein ile arttırdığın vücut sıcaklığından faydalanarak yağ yakıcaksın spor yaparak.ben daha önce spor yapmadan kilo vermeyi denedim,çok fazla kas ve su kaybım oldu,bu yüzden lütfen sporu ihmal etme.+ su demişken günde en az 2 litre su içmeni tavsiye ediyorum.
    saygılar...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yeşil çay eksterisi çok tercih edilen maddelerden..eklemen iyi olmuş..

4. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bütün yazı yazlıkta geçireceğim için pek spor yapma imkanım yok (yüzme dışında). En çok bir kaç basit egzersiz yapabilirim, öyle tam teşekküllü kardio burda biraz zor. Hoodia gordonii nin espirisi az yedirmesi zaten, benim burda amacım sıkı bir diyet uygulayıp öyle kilo vermek ancak diyet sırasında metabolizmamın yavaşlamasını istemiyorum. Hydroxycut hardcore burda devreye girecek (umarım). Yeşilçay tabletini bir kaç gündür kullanıyorum her öğün 2 tane, pek faydasını gördüm diyemem ama bakalım görücez zamanla.

5. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım yazlıkta da olsan gün içinde yaptığın bir kaç km koşu ve yüzme emin ol sana kullandığın onca supplementtan daha fazla fayda sağlayacak.ben yeşil çay,sallama çay olarak tüketiyorum.bağırsakların düzenli çalışmasını sağlıyor bende.ayrıca diyet halindede olsan öyle çok büyük bi halsizlik olmaz ztn.o yüzden canını sıkma bu konuya.sen koşu+yüzme+kafein+beslenme+hydroxycut+mineral-vitamin+yeşil çay kombinasyonunu düzenli bir şekilde yap.emin ol sonuçlarından menun kalacaksın....

Sayfayı Paylaş