Zayıflama hikayesi ve vücut geliştirme ile tekrar kilo alımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve capcom tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. capcom

capcom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Tarihi iyi hatırlamıyorum kilom 91 92 civarı idi aşağıdaki resimde göreceksiniz. Bu görüntüden sonra göbeğimden kurtulmak istedim:)
    Bilinçsizce diyet yaptım koştum saatlerce yüzdüm 3 ay aralıksız hiç kaytarmadan kilo vermeye uğraştım verdimde.
    1.jpg

3 ay sonunda kilom 72 73 arası oldu göbekten kurtulmuştumda vücudum hoşuma gitmiyordu yüzüm erimişti resmen:) çocuk gibi olmuş çirkinleşmiştim tekrar kilo almalıydım koşmayı bırakınca otomatik kilo alacaktım yanında sigarayıda bıraktım...
    2.jpg

Gittim Vücut geliştirmeye yazıldım 4 aydır aralıksız yapıyorum uzun yıllarda bırakmayı düşünmüyorum kilom 80 81 arası değişiyor son halim son foto:)
    3.jpg

ilk foto ile son fotoya bakınca motivasyonum artıyor sıkılmıyorumda benim isteğim Beni hakikten eleştirinki ilerki aylarda ona göre yoğunlaşıyım bana şuraya aban şöyle yap diyin benim yandaki yağlar için kardiyo gereksinim var gibi sanki ama başka.... tüm eleştirilerinize ihtiyacım var

fotoların yanyana hali.
    4.jpg

Teşekkürler.....

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş