Zayıflama Diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rockst4rr tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rockst4rr

rockst4rr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumda biraz baktım ama istediğim tür bi diyet bulamadım. Evde kolayca bulabileceğim türden yiyeceklerin olduğu bi prgram istiyorum
    Sizin uyguladığınız bi program varsa yazarsanız çok iyi olr

2. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    sabahları
    2 dilim kepekli çavdar ekmeği +cep telefonu büyüklüğünde peynir +1/2 domates + 1 yeşil çay + 3 yumurta beyazı (1 tane sarısı )
    öğlen
    bir tabak yağsız tavada kızartılmış ,haşlanmış veya ızgarada kızartılmış 250-300 gr tavuk + bir tabak yağsız haşlanmış esmer pirinç lapası ve light yoğurt
    akşam
    bir salata tabağına , 1/2 domates +maydanoz + brokoli + göbek salata +tat vermesi için sarımsak ve bol limon sık , üzerinede 200-250 gr tavuk veya 1 tane ton balığını yağını süzüp koy ,
    ara öğünlerdede canının tatlı istediği zamanki ara öğünde , yeşil elma ye 1 veya 2 tane veya 1 avuç fındık veya badem ye
    yatmadan 3 saat önce son öğününü ye , normalde ne sıklıkla ne oranda yediğini bilmiyorum ama , ben çok fazla ekmek tüketen biriydim ve bir oturuşta dünyaları yiyordum , bunu yaparak kilo verdim ve ben hiç ekmek tüketmiyordum , sabah çavdar ekmeği yemen sağlık açısından iyi

Sayfayı Paylaş