Zayıfladım ama yağlar tamamen gitmedi!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 1 sene önce 75 kiloydum ama çok yağlı bir vücudum vardı; spordan, beslenmeden bihaberdim(mesela geceleri 2 dilim pasta yiyip üstüne yatmışlığım vardır:D ).Hırs ettim, 6 ay kardiyo ve diyetle 15 kilo verdim 60 kiloya düştüm ama kastan da kaybettim.6 aydır da body yapıyorum 66 kiloya çıktım(boy 1,73) yağ oranı 12.8 çıkıyor ama vücudum istediğim gibi görünmüyor; öyle çok yağ fazlası yok ama sıktığında ele geliyor bu da benim hoşuma gitmiyor, deri de biraz gevşek gibi sanki.Daha fazla zayıflamaya kalksam çelimsiz gözükücem; sizce ne yapmalıyım?

2. memoly

memoly Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    proteınle daha fazla destekle kendını sıkı ıdman cıkar zamanla toplar

3. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam beslenmeye çok dikkat ediyorum zaten.130-140gr protein alıyorum, beslenmenin aşağı yukarı %60-70 ini kh, gerisini yağ oluşturuyor.Mayıs başına kadar body yapmayı düşünüyorum aslında, ramazana kadar 2 ayda çok tekrar az ağırlık yaparak+diyet yaparak yavaş yavaş yağ yakmayı düşünüyorum, aşırı yağı olan arkadaşlar yağ yakıp bir miktar kas ekleyebiliyor ama ben sonuç alabilir miyim emin değilim o yüzden.

4. memoly

memoly Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    gayet iyi olur bu düşünceyi yapman özellikle aşırı yağ olan bölgeler göbek kısmındaysa ant yaptıgın hergunun sonuna karın ant ekle ve 20 tekrardan aşağı 4 set olacak şekilde yap cardio nu aksatma 25 dk aşağı düşme amacına ulaşman imkansız değil. cardio haftada 4 ten asagı yapma!

5. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam hocam o zaman o şekilde yapayım ben, çok teşekkürler.Bir yerde toplanma yok, yayılmış durumda, ama özellikle göğüs altındaki yağlar çok moral bozucu.

Son düzenleme: 11 Mart 2014

Sayfayı Paylaş