Zayıflıktan Kurtulmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve grade tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar artık düzenli olarak spora başladım Sigara İçmeyeli 2 gün oldu,ama spor yaptıkça insanın içesi gelmiyo ne mutlu bana thums:

Değerli Hocalarım Ben Gece Çalışıyorum Fırında Tezgaha Bakıyorum Her Sabah İştan Çıkınca Çalışıyorum ve uykusuz Oluyorum Bunda Bir problem olmaz işallah Yaptığım ise ilk önce 1km hafif tempoda koşuyorum biraz açma germe hareketleri bütün vucudumu ısıtıyorum sonra 3 kilo luk dumbell ler le FleXoR hocamın verdiği çalışmaları yapıyorum hepsini 15 er defa yapıyorum sonra uzun bi demir var nerdeyse 15 kilo onunla kanat kaslarını çalıştırıyorum bacaklarımı felan esnetiyorum derken böyle 2 saat çalışıyorum.
    Bide Ben 2 hafta bady gitmiştim orda su içiyodum terlediğim için şimdi evde 1 lt ayranı içiyorum çalışıyırken faydalımı spor yaparken zararlımı?
    Spordan Önce Hafif ekmek arası peynir çayla öyle atıştırıyorum Spordan Sonra Gene aynı yiyorum Üstüne Ballı Bir bardak Süt içiyorum
    Şimdi Arkadaşlar Böyle Çalışmam İşe Yararmı Ve Sizce Supplementler den kullanmalımıyım kullancaksam hangisini tavsiye edersiniz..

Bu arada Boy 1,85 kilo 65

Şimdiden Teşekkürler...

2. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle çok bilinçsiz çalıştığını belirtmeliyim tabi hiçbirşey yapmamaktan iyidir ama bu tempoyla tabiricayizse bir arpa boyu yol katedemezsin!

kilon aşırı düşük değil. zaten sigarayı da bırakmışsın, birazda dengeli beslendiğinde kendiliğinden kilo alırsın zaten..

dengeli beslenmeden kastım ekmek arası peynir + çay değil elbette daha kaliteli gıdalara yönelmelisin bol bol baklagil ye baklagiller kompleks karbonhidrat ve protein kaynaklarıdır. ucuz yoldan protein ihtiyacını karşılamak için tavuk ve konserve ton balığı yiyebilirsin çay yerine %100 meyve sularını tüketebilirsin öğünlerinde pilav veya makarnadan biri mutlaka olsun. ayran yerine süt içmeni öneririm

bir salona düzenli olarak en azından bir beş ay kadar devam etmelisin bence işin mantalitesi kavradıktan sonra yeterli ağırlıkla evinde de devam edebilirsin..

antreman saatinide daha mantıklı bir saate kaydırmaya çalış, eğer imkanın varsa gündüz çalışabileceğin bir iş aramaya başla..

3. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 1.87'yim kilom 68.Kilomuz bence aşırı düşük.Bu forum sayesinde kilo almaya çalışıcam...

4. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bencede düşük ama nasıl alınıcak bu ya bilgili hocalar resim koyim mi ona göre bir şeyler yazsanız :)

5. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    kilonuzu saplantı haline getirip bütün önerilere rağmen kendi bildiğiniz yöntemlerden şaşmazsanız ve kilo alayımda nasıl olursa olsun mantığını benimserseniz sizden ne köy olur nede kasaba arkadaşlar bu iş sabır işi kimse size sihirli değnekle dokunmıycak!

tamam güzel alın size tavsiye; yegane amacınız kiğlo almak değil mi? boşverin sporu filan ne kalori yakıcaksınız boşuna bağlayalım sizi bi kanepeye basalım eti cici bebe bisküvisini günde sekiz öğün kolunuzada bi serum bağlayıp içine bağzı anabolizanlar karıştıralım bi haftada on kilo almazsanız bende adam değilim!

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
  6. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sence Dediklerini Yaptıktan Sonra Yaşarmıyım :)

7. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    yaşarsın dersem yapıcakmısın? bak hala forumda filan dolaşıyo git ton balığı filan ye arkadaşım sen kime diyoruz burda :D

8. grade

grade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    fitnessist demiştinki kendine gündüz çalışılıcak bi iş bul ama bulamam çok uzun zamandır gece çalışıyorum ve benim yaptığım düzenli spor işte her sabah yapıyorum nasıl yol katedemem anlamıyorum antremandan önce artık ekmek peynir çay yerine bi tavuk yiyorum :)

9. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşım sana tavsiyem hazır foruma üye olmuşsun forumdaki makaleleri güzelce okuman belki 3 saat sürebilir belki 5 saat sürrer ama genede oku bak sonra anlayacaksın nerede yanlışlar yaptığını bende senin gibiydim ilk üye olduğumda ne mutlu buradaki hocalara teşekkürler onalrın sayesinde bilgilen dim ve amaç ulaşmak için kendime yol belirledim sende oku

Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş