Zayıflıktan insan arasına çıkamıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve CokZayif tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Bence önce bi kendine güven. Ne demek toplum içine çıkamıyorum ? 60 kilo altını toplum dışlıyor mu ? Önce özgüven. Daha sonra 15 saat bilgisayarı 14 saate indir 1 saat spor salonuna git. Çalışmadan ne içersen ne yersen ne kullanırsan kullan işe yaramaz. Kolay gelsin. :)

2. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba Cokzayif,
    Sana öncelikle kilo alıp verme konusunda azimin başrolde olduğunu hatırlatmak isterim.

Şu bir gerçek ki, eğer birşeyleri değiştirmek istiyorsak, gerçekten bunun için adım atmalıyız.

Oturduğumuz yerden başarı olmuyor malesef...

Seni anlıyorum; iştahım yok diyorsun ama lütfen şu sorunun cevabını verir misin; iştah açmak için bugune kadar kararlı bir beyinle hiç uğraştın mı, cevabın evetse neler yaptığını, neler denediğini bizimle paylaşır mısın acaba ?

Sonra, sen kendince bir miktar belirlemişsin ama bakalım bunu istediğin süre ve bu miktar senin için sağlıklı olan mı ...

Bence kilo almaya çalışamk yerine, sağlıklı olmayı kafana koy ! :)

3. Sersery_Ank

Sersery_Ank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada yeni aklıma geldi aktarlarda iştah açıcı bitkiler mevcut bir doktora danışarak en azından tavsiye alarak bu bitkilerden kullanabilirsin bir komşumuzun oğlu kullanmıştı zamanında.

Sayfayı Paylaş