Zayıfken kiloluyken Body yapma

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Emnekin tarafından 13 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Emnekin

Emnekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum zayıfken veya kiloluyken Body farkını örneğin
    180 boyunda 80 kilo olan bi Ada'mda Body yapıyo
    180 boyunda 70 kilo olanda
    İnternette okuduğuma göre zayıfken Body yapmak hem hızlı kas Hemde atletik bi görüntü sağlıyomuş
    Ama kiloluyken daha kalıplı vücut ama daha geç kaslar çıkıyormuş kısacası
    Size sorum şunlar

1.Kiloluyken zayıfken vucüt geliştirme avantajları ve dez avantajları
    2.Çok abartılı vücut istemeyenler için hangisi terçih edilmelidir
    3. Vücut geliştirme yapıcam boyum 176 kilom 70 sizce ama abartmadan sizce daha kilo alayımmi ve daha çok zayıflayayimmi
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ağustos 2016 ---
    Amacım böyle bi vucüt ama baklavalar bu kadar gözükmesede olur

Ekli Dosyalar:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      41,3 KB
      Görüntüleme:
      82
    Son düzenleme: 13 Ağustos 2016
    bodykazm bunu beğendi.
  2. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Şuanki halinle spor yapmaya başla. Ben bi 10 kilo daha alayımda şişman olayım öyle vücut yapayım daha kalıplı olsun diye bir şey yok. Öyle olabilmesi için çocukluktan beri kilolu olunması gerekiyor sonradan kilolu olman bir şey ifade etmiyor.

3. fox8

fox8 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Nedenini açıklarmısınız ? bence 60 kilo bir erkek, 10 kilo daha aldıktan sonra 70 kilo olup spora başlasa,daha kilolu olacağı için daha kısa sürede, gelişen kaslarının 60 kilo olan haline kıyasla daha iri durabileceğini düşünüyorum.
    Bu arada,başlığı açan arkadaş,bence kilonuz boyunuza oranla gayet normal,bundan sonraki süreçte kas olarak kilo almaya gayret ederseniz daha olumlu olacaktır.

4. Eltigre

Eltigre Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Senin bahsettiğin kasları daha iri durma olayının aslı yağ oranı oluyor.Spor yapmayan birisinin ne kadar kas kütlesi yapacağı ortadayken,aldığın kilolarında nereye gideceği az çok belli oluyor.Eğer yağlı olayım farketmez yeterki kollarım iri görünsün parçalı olmasına da gerek yok dersen sıkıntı yok.Yok böyle olmasın derse zaten ilerde o yağları yakmak için çok uğraşacaksın.Özetle başladığın noktaya geri döneceksin

fox8 bunu beğendi.
  5. Burağan

Burağan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sakın kilo alıcam diye yemeğe abanma ben yaptım şimdi pişmanım muhtemelen sende pişman olursun benle aynı zamanda başlayan bi arkadaşım vardı düzenli ve dikkatli beslenerek gelişti bende makarnayı ekmekle yiyodum şekerli gıdalar tüketiyodum şimdi o arkadaşımdan gözle görülür biçimde iriyim ama şimdi kas kaybetmeden yağlardan nasıl kurtulucam diye araştırmaya başladım clenbuterolü felan araştırıyodum(ölmeye niyetim yok vazgeçtim) ona benzer ilaçları felan ve eminim bi çok insan aynı saçmalığı yaşıyo o yüzden acele etme yavaş yavaş al kilonu sağlıklı bi görüntün olsun her zaman eninde sonunda irileşirsin ha illaki abanıcam yemeğe yağda alarak irileşicem diyosan şekerden ve pis gıdalardan uzak dur yağlanmayı minumuma indir benden sana tavsiye

Sayfayı Paylaş