Zayıf, vejeteryan ve BB

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Troubadour tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Troubadour

Troubadour Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyigünler
    Ben BB salonuna başladım. Amacım kilo almak tabii ki azıcıkta güzel bir vücuda sahip olmak. 1.72 boy 55 kilo şuan salonda çok komik görünüyorum :)
    Beslenmeyle ilgili şöyle bir sıkıntım var ben et yiyemiyorum ama diğer hayvansal ürünlerle hiçbir sıkıntım yok. Supplementlere karşı bir antipatim yok alabilirim.
    Bana neler tavsiye edersiniz atıyorum sabah kahvaltısında süt ve ürünleri kaç adet yumurta beyazı ve sarısı. Bitkisel protein açısından neler yemeliyim?
    Hangi Supplementleri kullanmalıyım? Salona gitmeden ne kadar süre önce yemek yemiş olmalıyım ve çıktıktan sonra ne kadar ne yemeliyim?
    Aç karınla gitmenin sakıncaları nelerdir? Dün başladım fakat öyle bir çarpıntım oldu ki bunda yorulmanın dışında oraya kendimi ait hissedememenin verdiği panik ve biraz özgüvensizliğin verdiği heyecanın da payı vardı. Bunu nasıl aşabilirim? Kafam çok karışık ilk defa kendim için böyle birşey yapıyorum.

2. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Et yemeyen ve bu sporda belirli yerlere gelmiş baya bboulder var benım tavsıyem soya etı yıyebılırsın ete alternatıf değil ama iyi bir seçenek diğer aradığın cevapların hepsi forumda var kardeşim :)

Sayfayı Paylaş