zayıf vücut suplement önerisi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve servet19 tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar vücudum bana göre cok zayıf cok yemek yememe rağmen kilo alamıorum yasım 19 boy:1.69 kilo:60 hacim bu sorunum psikolojik zarar yapmaya basladı protein tozu kulloanıyorum ek suplement olarak ne önerirsiniz ?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ne kadardır spor yapıyorsunuz acaba ? Ona göre creatine, gainer gibi ürünler düşünülebilir

3. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır antrenman yapıyorum ek bilgi olarak evde 5 kiloluk 2 adet dumbella program seklinde calısıyorum sırt programı eksik barfix cekim alanı yok

4. ktl007

ktl007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen Adayı
    Yer:
    İzmir
    Ben de senin gibi zayıfım.Hem de senden daha çok zayıfım.Boyum 1.80 kilom 60 idi 1 ay oldu spora başlayalı.5 kilo aldım 1 ayda,şu an 65'im.Ben de yiyip de kilo alamayanlardanım;ama düzenli beslenince gerçekten alıyorsun kiloyu.Ben yeni protein tozu aldım hardline %100 whey,bakalım ne olacak :)

5. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    boy 1.69 kilo 60 ise bence zayıf değilsin tamam vücut calışıyosan tabi daha fazla kilo iyi olur ama su an kilon bence ideal mesela ben 1.87 boy 73 kiloyum ama max 80 yeterli diyorum :) , bir de su an yaz ayları malum hava sıcak kilo ve ölçü almak kolay iş değil..

6. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    cöp adam gibi duruyorum uzakdan :) kollarımda ince kalıyor :S bir kombinasyon önerebilecek varsa iyi olur

7. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bence kombinasyona gerek yok.. sadece gainer alman ilk etapta yeterli olur kanısındayım ne kadar bütçen var bilmiyorum ama ucuz olsun dersen hardline progainer alabilirsin.. bsn true massı cok övüyorlar ben de aldım ama eylulde kullanacam su an cileklisi indirimli.. ayrıca ben gaspari real massı da önerebilirim..

servet19 bunu beğendi.
  8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    idmandan önce 50 gram gainer

idmandan sonra 50 gram gainer+ meyve suyu.

birkaç ay bu ilaveyi yaparak akşam 9dan önce sınırsız kompleks karbonhidrat yemekk şartıyla beslenmenizi belirleyin.

idmanlarınızı 8-12 tekrar arasında tutun.

Az yağlanarak büyümek istiyorsanız yüksek karbonhidratlı diyetlerde tekrar arttırılmalı. 12yi hedef almalısınız.

Eğer çok yağsızsanız hedefiniz 8 tekrar olmalı.

iyi sporlar ;)

servet19 bunu beğendi.
  9. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    teseküler bu hafta sonunda bu programa göre gideceğim maas alıyorum :) peki protein tozuyla pes pesemi gidiyor bu farklı zaman dilimleriylemi almalıyım?

10. brhmcr

brhmcr Guest

Öncelikle beslenmene dikkat etmeni tavsiye ederim, aksi takdirde ne yazık ki umduğunu bulamayacaksın.

11. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    gainerle protein tozunu nasıl almalıyım ard ardamı bekleyerekmi almalıyım :S

12. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bu kullandigin gainer ile alakalı bence mesela gaspari ve bsn de protein 150 gr da 50 gr kadar var.. eger whey protein kullanacaksan benim tavsiyem daha düşük protein oranlı örnegin 100 gr da 20gr protein iceren gainerlar olabilir hardline multipower gibi bu durumda ikisini karistirip antreman sonrası alabilirsin ..mesela 1 servis hardline 5 ölcek antreman sonrası 2-3 olcek +1 servis whey kulllanırsın.. yok gaspari bsn gibi (1 servis 3 ölcek) yuksek proteinli gainerlar alacaksan antreman sonrasi sadece whey + 1 olcek gainer kalan 2 olcegi de duruma gore aksam yemegi sonrasi ya da kahvalti sonrası alman bence ideal..

servet19 bunu beğendi.
  13. servet19

servet19 Yeni Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    isim yüzünden beslenmeme fazla dikkat edemiyorum ne bulursam yiyorum bu suplementleri düzgün programına göre gidersem bi fayda görebilirmiyim?

14. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    evet supplement sadece destektir düzgün beslenme+ dinlenme + sana uygun bir çalışma programi ile faydasını görürsün.. :)

servet19 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş