Zayıf Olmama Rağmen Göbek Var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Jaimelannister tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar kollarım falan zayıf, dışarıdan görseniz kilolu demezsiniz ama kıyafetler çıktığında göbek var ve yüzüm çok tombul. Bunun nedenini bir türlü anlamıyorum. Sporda ilk ayım bitti ama 1 kilo vermem haricinde ön kolda ve sırtta gelişme var. Bu ne zaman düzelecek? İsteyene yüzümün tombulluğunu kanıtlama amaçlı özelden bir resim atabilirim. Cidden yardımcı olacak insanlara ihtiyacım var.

2. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Durumunun adı "skinnyfat" . Araştırma yap.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  3. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    araştırma yaptım ama hala ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. ben ağırlık mı çalışmalıyım yoksa cardio mu? yoksa ikiisi birden mi?

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123

Dostum araştırıpda nasıl bulamıyorsunuz ki :( nese bu videoyu izlersen umarım anlarsın :)

5. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yani en az 5-6 ay ağırlık mı çalışmam gerekiyor?

6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    ağırlığı her zaman çalışmanız gerekiyor :)

SoldiersOfGod ve Pink Zeppelin bunu beğendi.
  7. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam tam olarak anlamadım. benim şu an salonda 2.ayım. haftada 4 gün ağırlık çalışıyorum çalışmadığım günlerde de hiit cardio yapıyorum. sizce bu doğru mu?

8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    kardiyo ağırlık antremanını engellemiyorsa (yani kas ağrısı açısından) sorun olmaz :) zaten zamanla kendinizi daha iyi tanırsınz ne yapınca vücudunuzun nasıl tepki gösterceğini daha iyi bilirisiniz :)

9. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Usta bu çocuktan herkes nefret ediyor,instagramda falan görüyorum hep dalga geçiyolar kendine hayrı yok millete anlatıyor diye,fotolarının çoğuda photoshop kanıtlamışlar arka planlardan falan.Bence sende bu adama güvenip iş yapıyım deme,çok daha bilgili insanlar var :)

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  10. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Kim hocam o bilgililer bizde faydalanalim? Ben arkadasin bilgkli biri oldugunu dusnuyorum acikcasi

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tabi.Türkler : Murat Kumsuz, Ali Emre,Ertuğ Evrekli,ATA ARDA SİPAHİ, MUSTAFA ÖZTÜRK, SERKAN KAYA, Meter Mevsimler, Baran Kalaycı,Akın Yarıcı,Hakan Gümüş,Mahmut Irmak,Bilgehan Koç,Kemal Uysal,Murat Can Karahasanlar,Gürkan Alkılıç.
    Aklıma geldikçe eklerim istersen.
    Yabancı: Mr O. yarışmacılarının hepsinin 10larca makalesi var,1 tanesini okuman bunun tüm videolarından daha yararlı olacaktır.Yani yarışan 100 lerce yarışmacı dahil bu bölüme.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  12. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle reis PhotoShop la olcak iş değil zaten ışıklandırma yaptığını felan kendisi söylüyor onun dışında videolarda neyi var neyi yok zaten herkes görüyor :D ve söylediği şeyleri sallamıyodur :D sonuçta programları felan zaten kendisi yapmıyor bilindik programları değiştirip sunuyor. Ve herkes nefret ediyorum bilmem ama bu piyasada çok eski olmayıp şuan en fazla bilinen kişilerden (130 k takipçili pek Türk bb/powerlifting/ fitness kanalı yok :) )
    Ayrıca kendisine hayri yok derken hiç de fena değil ki ? :D 195 kg deadlift var. O kiloda çok iyi. Son katıldığı yarışmada 1. Olmuştu. Zaten kendiside paylaşıyo gelişimlerini :) kendiside paylaştığı programları uyguluyor ayrıca :D yanı samimi birisi tüm videolarını izledim. İzlemeye de devam ederim herhalde pek bi sorunum yok gibi :)

13. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    195 kg deadliftle ne yarışmasında 1. olmuş :D

14. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Bide baran kalaycı gibi kişileri asıl önermemek gerek :) kendisine faydası olup başkasına yok onlarında. 1 ay program satıyor ne kadar para istiyor :D kapitalist sistem belese yapan Ağırsağlam cidden çok iyi :D reis hani taraf tutmak gibi olmasında sende izlerden çok saçma konuşmuyor. Zaten konuşmaları tahmin değil çoğu kesin şeyler

15. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam eyvallah bu adamlar bu iste yarisma konusunda iyiler ama verdikleri iceriklerin ve onerilerin cogu dogal sporculara uygun bile degil. Hani ertug evreklinin paylastigi programda bunu gosteriyor. Dogal sporcular icin tavsiyelerin cogu ya gereksiz yada anlamsiz bence. Tabi bu benim fikrimdircsiz farkli dusunuyor olabilirsiniz.

Pink Zeppelin ve abseto bunu beğendi.
  16. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle dediğin gibi senin o kaslarından şüphe ettiğin vitaminsize göre 195 fena değil :)

17. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Vucut agirliginin 2,5 katini gecti deadlift de. Bu forum da kac kisi vucut agirliginin 2,5 kati ile deadlift yapiyor tartismayalim bile bence :)

18. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bak hemen kanıtlıyım sana photoshopun gücünü,herkes Devins Physique mi özeniyor napıyor anlamadım :)
    Fotoğraftaki hali....

Gerçek hali...
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mayıs 2016 ---
    Bu arada kas miktarıyla gücün alakası yok,70 kg powerlifterlar 350 kg deadlift yapıyor.

19. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Reis tamamda bu baran kalaycı mı ? Model degil birşey değil. Kendisini kanıtlamaya ihtiyacı olmasada kanıtladı. Verdiği bilgiler programlar HİÇBİR bu tür kanalda yoktu. Cok gerekli bilgileri ondan aldıktan sonra resmi ne farkeder ? Savaş cebeci değilki milleti Kolu büyük diye ikna etsin :D ayrıca resimde oynama olduğunu sanmıyorum. Elbet oynanmış ama kaslarla değil sadece parlaklık ışıklandırma felanla. Zaten anlamadığım 2 resimli kıyaslamak çok saçma. Bir resimde pump olmuş kaslar varken ve çıplakken diğerinde ise tişört varken :/ zaten çıplak olduğunda resimdeki gibi. Tüm kasları belli oluyor da neyi tartışıyolar anlamıyorum :D

20. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Fotografcilik konusunda bilgilimisin bilmiyorum ama bu isigi kullanmakla alakali bir durum photoshopla degil. Ayrica o powerifter larin aldigi ilaclari da bir dusun istersen eh bir de tecrubelerini vs. Biz furkanin kendi dalinda iyi ldugunu soyluyoruz zaten en iyi degil

abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş