Zayıf ektomorfun kilo almadan kas yapması-haftada 2 gün omuz-kol zarar?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve RUMMER tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sayın üyeler malum yoğunluktan beslenmemi düzenli yapsam da protein ağırlıklı ve yeterli beslenemeyebiliyorum. Önümüzdeki 5-6 ay boyle olmak zorunda program yap ona gore beslen demeyin olması zor. Fakat pilav makarna yumurta peynir hergunumde bulunuyor az cok bazen makarna eksik olabiliyor.

Sorum şudur, 2 dumbell ve sehpayla evde flexor hocamızın programını yapacagım ve kilo almasam da düzenli antreman yaparsam KOL VE OMUZ gelişimi olur mu? Özellikle biceps ön ve arka kol coook önemli. Ektomorf yapılıyim 19 yasında 1.74 boy ve 61kg im bileklerim incelikte 1 numara en fazla bukadar olabilir yani inceliği. Bunu on kolla kapatmak istiyorum.

Flexor hocamızın omuz ve kol programını haftada 2'şer gün, göğüs programını 1 gün dumbelllar ile uygulamak istiyorum zararı olur mu fazla mi olur??? Çok yere yazdım ama ozel durumlarım oldugundan net cevap almak istedim arama yap demeyin ve benim durumumda olan ogrenci kardeslerimiz vardır forumda boyle bir konu yok. Ne dersiniz? Gün olarak nekadar ara vermek iyi olur kas gelişimi icin haftanin hangi günleri yapılsa iyi olur?

Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Aralık 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş