Zayıf demelerinden bıktım.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Kasımpaşa34 tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Bu spora başlamadan önce çok kilolusun spor yap vs. diyorlardı. 85 kilodan 71 kiloya düştüm. Hacime girdim yavaş yavaş dikkatli kilo almaya dikkat ediyorum. %23-25lerden %14e düşürdüm yağ oranımı ve ara verdim. 6 ay hacim yaptıktan sonra gene define olmaya karar verdim hocamında etkisiyle. Fakat ailem çok sabırsız. sürekli zayıf olduğumu söylüyorlar ayda ortalama 800gr-1.5 kilo arası alıyorum. 69dan 72ye çıktım 3 ayda. Fakat ailem sabırsız olduğu için bana hep yemek yedirme derdinde. Bunaldım artık bu durumdan. Bi güzel anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar. Bu sporun sabır işi olduğunu anlatıyorum, ayda 5 6 kilo almaktansa kas olarak 1 kilo almanın daha iyi olduğunu anlatıyorum fakat anlamıyorlar.

Örnek olarak; şimdi makarnam vardı yağsız dedim dışardaydım dikkat etmedim bol tereyağlı ketçaplı makarna getirdi önüme.
    Yemedim. Kırmakta istemiyorum kalbini çoğu Türk insanının göbekli yağlı olduğunu düşünürsek onlara zayıf geliyorum.

Son düzenleme: 1 Eylül 2012
  2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Daha 2 saat önce göbekli, çiroz ve göğüsleri sarkık arkadaşımdan 1 ton laf yedim, iğrenç olmuşsun,abartmışsın, kızlar bakmaz falan diye, aynı şekilde ailem de laf ediyor ara sıra ama umrumda değil, farklı olmak güzeldir, insanlar farklı ve güzel olanı çekemez, farkındaysan bize laf diyenler göbekli,zayıf, vücutları berbat durumda olan insanlardır, bu tarz insanların takdir etmesini bekleme ve eleştirmelerini normal karşıla çünkü inan kıskanıyolar ve çekemiyolar veya gerçekten kafaları basmıyor :D, bizi spordan nasibini almış insanlar anlar ve takdir eder, cahil cühela takımı da oturduğu yerden laf eder.

Kesinlikle kafana takma, kalpleri kırılmasın diye de uğraşma sen ne kadar alttan alırsan o kadar bastırırlar, söylediklerine anlayacakları dilden cevap ver, annem de olsa babam da olsa haksız yere vücuduma,sporuma laf edeni acımam karşılığını veririm ve sustururum,yoksa olan bana oluyor.

Eklemek istediğim birşey daha var, istedikleri gibi kilo alsan emin ol şişmanladın diye zayıflatmaya çalışacaklar, ben 110 kiloyken spora başladım öküz gibi olacan 150 kilo olacan diye aylarca laf yedim, 70 kiloya indim, spor yapa yapa bi deri bi kemik kalacan diye yemediğim laf kalmadı, şimdi hacimliyim, hayvan gibi oldun, kızlar sevmez,abartma,zararlı diye laf yemeye devam ediyorum, nasrettin hocanın fıkrası misali, insanlar her zaman bahane bulur ve eleştirir, umrunda olmasın yoluna devam et.

Son düzenleme: 2 Eylül 2012
    mma-, Prometheus676 ve Kasımpaşa34 bunu beğendi.
  3. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    5 öğün yemek yiyorum. Kilo vermenin amacım olmadığını hacim yapmaya çalıştığımı söylüyorum. Annem babam gene iyi, ananem ve dedem özellikle; Ekmek ye ekmek, ekmek olmadan kilo alınır mı ? diyorlar.

Sayfayı Paylaş