Zayıf biriydim sonradan kilo aldım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kerim11 tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kerim11

kerim11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar adım kerim 19 yaşındayım 173 boyunda 62 kiloyum yaklaşık 1-1,5 yıl önce boyum yine aynıydı ama 50 kilo civarıydım birazda genetik yapım kötü herhalde şuan bacaklarım ve göğsümde bir düzensizlik var gibi. Dizim ve aşağısı çelimsiz ve küçük ama diz üstü bölgem büyük, göğsümde de yağlar sanki sırt ve belde toplanmış gibi düz bakınca kaburgalarım bariz bir şekilde gözüküyor. 1 aydır spor yapıyorum herhangi bi spor salonuna gitmeden haftada 2-3 kere evde 3 set şınav 3 set mekik bazen üşenmessem de squad yapıyorum ama pek işe yaramıyor gibi. Dizim ve diz altımın kalınlaşması için ve sırtımdaki yağlanmanın gitmesi için önerebilceğiniz bir şey var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler.

2. civelekler

civelekler Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    üstün için karbonhidratı azalt biraz, kilo alman gerekenden fazla kalori aldıgın için alınır. şeker tüketme bacakların içinde daha iyi bilen birine danış ama şekeri kesmen yağları yakmanda büyük bir adım olur.

Sayfayı Paylaş