zayıf bacaklar için tavsiye

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve konsept tarafından 1 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. konsept

konsept Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim bacaklarımda genetik olarak bi zayıflık var..yani sonradan sarkma değil...belden yukarısı normal fakat belden aşağısı zayııf ve kassız....bu gibi durumlarda sadece alt tarafı çalıştıracak toparlayacak ve kas yaptıracak programlar nelerdir ?

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    *mrb, genel olarak, sadece 1 bölgeyi çalışmak uygun değildir... bütün bölgeleri çalıştırırsın, ama istediğin bölgeyi biraz daha çalıştırabilirsin, ama sadece bir bölge, yanlış-dengesiz-sakatlık riskli vb. olabilir...

*program olarak, "Flex-Point" forumun bayan antrenörü, sana uygun program verir... ;)
    *ayrıca, Flexor abi ile birlikte, forumdan gördüğüm kadarıyla (tabi), harika bir ikili oluşturuyorlar, foruma renk katıyorlar, saygılar efendim... 8)

3. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    çok teşekkür ederiz. böyle düşünmeniz bizi mutlu etti..eksik olmayın efendim, saygılar...

konsept'in sorusuna gelince: salona gitme imkanınız varmı önce onu öğrenelim ki bir önceki msj gibi olmasın. evde yapabileceğiniz bir program mı istiyorsunuz yoksa?

4. konsept

konsept Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ..çok ilginçtir ben buraya bu söylenenler üzerine msj yazmıştım ve cevapta almıştım..ama artık görünmüyolar..neden olduğunu bilmiyorum ama ben tekrarlamak istiyorum....zaman problem olduğu için salona gidemiyorum.....evde çalışabileceğim bi program olursa memnun olurum.arkadaşlar merak ettiğim bişey var.....kilolu olan arkadaşlar yağ yakarak zayıfkayıp ideal vücut ölçülerine ulaşabilirlr muhakkak...acaba bu zayıf ve kassız vücut için mümkünmüdür...boy 1.63 kilo 53 kalça ve bel bölgem kilolu fakat kalçadan aşağı bacak bölgem aşırı zayıf..bunu nasıl bir çalışma programıyla düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim....şimdiden teşekkürler

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Konsept.
    Özel mesaj gönderdim size.

6. serdar1980

serdar1980 Guest

Konuyla alakali olmadigi icin silindi.

/Despo

7. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    sevgili konsept... seminerde olduğumuzdan dolayı foruma vakit ayıramadık. ayağımızın tozuyla gelip hemen pc başına geçtik. senin sorununu anladım. bacaklardan şikayetçisin ama bunun için de tüm vücuda yönelik bir çalışma yapman gerekir. bunun için eğer elinde dambıl yoksa dolu su şişelerini kullanabilirsin. forumdaki yeni başlayanlara yönelik programa göz attınmı? bu hareketlerin çoğunu su şişeleri ile yapabilirsin. önce bir bak daha sonra takıldığın yeri sor.

tugay_93 bunu beğendi.
  8. papathya

papathya Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bayan üye
    ARKADASLAR NOLUR YARDIMCI OLUN .AYNI PROBLEM BENDE DE VAR ..VUCUDUM PANTOLONLA COK GUZEL FAKAT DAHA 24 YASINDAYIM VE BUGUNE KADAR HIC ETEK GIYEMEDIM INCE BACAKLARIMDAN DOLAYI..UST BACAKLA KISMIM COK DUZGUN FAKAT ALT BACAK KISMIM INCE VE COK KOTU GORUNUYO ..HANGI HAREKETLE CALISTIRABILIRIM EVDE YAPABILECEGIM BI PROGRAM ISTIYORUM ..YARDIMCI OLURSANIZ MINNETAR OLACAGIMM :(

9. papathya

papathya Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bayan üye
    neden kımse yardım etmıyo ? bu forumda bana yardımcı olacak kımse yokmu ..en azından sıte yonetıcılerı sız yardım edın lutfeeeeeeennnnn :(

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kendiniz hakkında biraz daha bilgi vermeniz lazım. Hiç spor yaptınız mı, yapmadıysanız spor salonuna yazılma şansınız var mı yoksa evde mi çalışacaksınız? Egzersiz bölümünde bacak hareketleri mevcut, hafif ağırlık çok tekrar yada hareketleri yavaş yaparak uygulayabilirsiniz. Evde ağırlık yoksa Flex-Point'in dediği gibi su şişeleriyle de çalışabilirsiniz.

Edit: Sonradan gördüm üstte yazmışsınız. Evde çalışacaksanız ağırlık bulmanız lazım(yine su şişesi olabilir). Birazdan bir kaç hareket resmi ekleyeceğim.

11. papathya

papathya Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bayan üye
    cok ama cok tesekkur ederım ..resımlerı sabırsızlıkla beklıyorum ..bu arada ben 52 kılo 1.70 boyundayım.atletık vucudum var ama bacaklarım harıc:( ...ılgınız ıcın cok tesekkur edıyorum..

12. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

Tekrar ve setler için en fazla yaklaşık sayılar verebilirim. Hafif ağırlık kullanın, biraz zorlayın ama aşırıya kaçmayın. 3*10 deneyin, yapabiliyorsanız 3*12/3*15'e çıkarın. Birde yukarıdaki bütün hareketleri yapmayın, arasından 4 tanesini seçin. İlk 3 hareket aynı hareketin değişik varyasyonlarıdır. 4. hareketi yapmanızı tavsiye ederim. 5. ve 6. hareketler alt bacaktan çok üst bacak ve kalçayı etkiler, ama bütün hareketler(sonuncu hariç) bütün bacağı çalıştırır. Son hareket ise baldır için, ayakların baktığın yönü değiştirerek çalıştırabilirsiniz, mesela bir gün ayaklar ileriye baksın, diğer gün birbirine dönük olsun, başka bir gün ters taraflara baksın. Bu sayede ufak kasları da çalıştırmış olursunuz.

1 kişi bunu beğeniyor.
  13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Sarc'ın son verdiği hareket özellikle alt bacak için. Bu hareketi dinlenme sürelerini kısa tutarak ve 20 tekrar üstü setlerle yapmalısın. Baldır yani alt bacaktaki yanmayı hissetmediğin sürece gelişim sağlayamazsın.

14. aysu_s

aysu_s Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bacaklarım ince 4. hareketi yapmaya karar verdim. tüm bacağı çalıştırır demişsiniz benim yukarısıda ince. bu hareketi hergünmü yapmalıyım yoksa belirli aralıklarlamı? ellerimdeki ağırlıkların kaç kilo olması lazım? ve kaç kere yapmalıyım? bilgilendirirseniz sevinirim.

15. newmember

newmember Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Su anda yaşım 21, cocuklugumdan beri ust vucudu daha fazla gelistiren sporlar yaptım, dolayısıyla salonda agırlık calistigim donemlerde ust vucudum cok rahatca gelisiyor ve hacim 2-3 ay gibi kısa bir surede epey kazanabiliyorum.

Fakat Bacak idmanlarından bir turlu verim alamiyorum, calisabildigim en fazla agirlikta calissam bile! Bunun icin ne onerirsiniz, bacakları gelistirmeden ust vucuda ara mi versem? Birde bacak idmani haftada 2 gun mu olmalı yoksa tek mi?(Hipertrofi)

16. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben de tam aksıne alt ve ust bacaklarımı ınceltemeye yonelık olarak hangı hareketlerı yapabılırım tavsıye verırımısınız tesekkurler

17. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    üst bacak inceltmek için bayağı bir uğraşmanız gerekir . bence buna değmez =)

18. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne alaka anlayamadım? nıye ugrasmaaya degmeeyecek?

19. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    liah78, bölgesel zayıflama yoktur. diyete devam edeceksin. genetiğine bağlı olarak bacaklarındaki yağlar en son da eriyebilir.

liah78 bunu beğendi.
  20. liah78

liah78 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım cevapladıgınız ıcın. baska forumlarada yazdım bırkac merakettıgım soruyu ama cevaplanmadı .burdan sıze sormak ıstıyorum yardım edersenız sevınırım. anımal cuts bır bayanın kullanması acaba yanetkı yada ıstenmeyen bır sonuc olur mu. ben aldım fakat kullanmaya korkuyorum.herhangı bır hormon dengesızlıgı yapar mı. cunku normalde antremanlarda cok halsız oluyorum ve yapasım gelmıyor. ama bu tarz destek sanırım enerjıyıde arttıryor . ben sadece yag yakımına destek olsun ıstıyorum.kas yapamk degıl. bılıyorum kı kas yapmak kadar kolay degıl ama yınede olsun solmek ıstedım:)

Sayfayı Paylaş