zayıfım fakat göbeğim erimek bilmiyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alili tarafından 3 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alili

alili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam öncelikle siteye ilk mesajım merhabalar demek istiyorum,
    bu sporu 3 sene önce 6 ay kadar yapmıştım salonda ve tam istediğim yerde bırakmıştım.
    neyse tabii bu kadar sene geçti geçen sene tekrar başladım fakat çok kısa sürdü gidemedim doğru düzgün ama evde çalışmak için takıp sökülebilir dumbell ve eliptik bisiklet aldım onları da uzunca bir süre doğru düzgün kullanmadım. Şimdi son 1 aydır düzenli çalışıyorum kilo da bol bol verdim spora başlamadan önce de spor sırasında da fakat bir türlü o 3 sene önceki halime dönemedim. şu an boyum 1.87 kilom ise 67-68 civarlarında geziyor ama hala ufakta olsa göbeğimde yağlanma var. bir de benim göbeğimin şekli biraz değişik sanırım lastik göbek deniyormuş yani bombeli bir yapıya sahip değil ayakta da dursam otursam da kat kat gözüküyor. bir diyet programı uygulamıyorum evde ne varsa onu yiyip dışarıda bir şey yememeye ve kola içmemeye özen gösteriyorum ve protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum son bir aydır. bunu eritip düzleştirmek için ne yapmalıyım acaba?
    yaptığım egzersizler: haftada en az 3-4 kez günde 40 dakikalık eliptik bisiklet(nabzımı 130-135bpmde tutmaya çok dikkat ediyorum)
    haftada en az 3 kere omuz-pazu-triceps çalışması(her bölgeye en az 3 hareket ağırlık arttırarak 3-4 set)
    bel sırt göğüs falan çalışmıyorum bu forumda bir yerlerde eğer tam olarak yağsız bir karına sahip değilsek karın hareketleri çalışmanın düzleşmeden çok bizi daha kilolu göstereceğini okumuştum. acaba mekik, crunch gibi hareketler yapmalı mıyım?bir de bu tarz yağlanmalar için özel bir program var mıdır? cevaplar için teşekkür ederim.

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş