Zayıfım ama ...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve almighty_bum tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar öncelikle burada yeniyim eğer konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim...Ben 20 yaşındayım boyum 1.70 kilom 62,5 bundan 2,5 sene önce 96 kiloydum azimle bu kiloya kadar düştüm tabi bol spor ve diyet yaptım...Hala spora gitmekteyim benim sorunum tüm kıyafet bedenlerim small hatta x-small olmasına rağmen hala göbeğim var oturduğumda katlanıyor ve bu durumdan çok rahatsızım her gün 70-80 dakika 7,5 ve 10 arası hızda koşuyorum eliptik bisiklet yapıyorum mekik şınav hepsi var ama hala göbeğim ve belimdeki yağlar gitmiyor...Bana yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden teşekkürler...

2. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Low carb diet uygula

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Froents

Froents Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    protein diyeti deneyebilirsin 2-4 hafta arasında karın bölgesine etkisi cok. şahsen arkadaşım uyguluyor gözle görülür bir bölgesel erime var. karın ve yanları başta olmak üzere

4. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İkiniz de farklı şeyler söylemişsiniz kafam karıştı açıkçası biraz daha açarsanız sevinirim ek olarak diyetin yanında hangi spor antrenmanı yapmalıyım ??

5. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Protein diyeti en iyisidir . Carb çok az alicaksın hatta almicaksın sayılır . Bel ve karın bölgene yoğunluk ver zaten protein diyetini Froents in dediği gibi 2-4 haftaya karında çok büyük etkisini görürsün . Low carb diyetine gelince onada iyi diyorlar .

6. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Protein diyeti hakkında yararlanabileceğim bir link var mı ögünlerde neler yemem gerektiği hakkında ??Ek olarak koşu süresini azaltmalımıyım sizce veya ek olarak hangi hareketleribyapmalıyım ?? Birde üniversiteye gittiğim için akşamları spora gidiyorum diyeti nasıl uygulamalıyım yani akşam yemeğini uedikten sonra gidiyorum bir sorun olur mu ???

7. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  8. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hafta ici aksam 18.30 - 19.00 gibi gidiyorum hafta sonlari ise serbest istedigim zaman

9. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  10. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Akşam yemegi açısından bu pek mumkun gozukmuyor zaten 4.te okuldan cikiyorum 17.30 da evde oluyorum en iyisi aksam 20.00 de spora gitmek sanirim sizi yakalamisken şu malum soruyu da sormak isterim protein tizu kullanmamı tavsiye etmiyor musunuz ??

11. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kas kütlesi yapacaksanız 3-4 ay supplementsiz doğal kalitel proteinler ile çalışın 4-5 ay sonrada isterseniz başlayabilirsiniz ama şimdi tavsiye etmem .

12. Froents

Froents Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    aynen katılıyorum ilk 6 ay vücut cok hızlı kas inşa ettiği yani geliştiği için supplement ' e gerek yok. daha sonra istersen kullanabilirsin. ama kullanmasanda olur sana bağlı bir olay

13. almighty_bum

almighty_bum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ya tamam kullanmayayım diyorum zaten karşıyım öyle takviyelere ama hala istediğim gibi bir diyet listesi bulamadım her yeri araştırıyorum ama yok ayrıca zamanlamam da hiç uygun değil spordan önce mi sonra mı yemeliyim hiçbir bilgim yok hafta içi okul olduğundan neredeyse 18'de evde oluyorum yemek yesem 2 saat geçmesini beklemem çok geç spor için

Sayfayı Paylaş