Zayıfım Ama Genede Baklava Yok :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar Boy 1.75 Kilo 58 5 Aylık Sporcuyum Hala 2 Taneden Başka Baklava Çıkartamadım Düzenli Calısıyorum Ama Karnımda Bayağı Bir Yağmı Yoksa Deri Kalınlığımı Çözemedim Ama Deri Kalınlığı Gibi Duruyo Zayıflasam Olmuyor Napmam Gerekiyor

2. TurboTurabi

TurboTurabi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    başkan 4 pack varsa demekki hayla yağ mevcut

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    58 kilosun yani çok düşük acilen kilo almalısın bırak yağı falanda kilo al ne yağı olablir sende. hacimlenirsen karın kaslarında büyüyebilir ve istediğin görüntü oluşablir.

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    1.75 boyuma göre kilom kaç olmalı gainer takviyesi alıyorum sık sık kaliteli karbonhidrat tüketiyorum

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    normal standart bir bay için 75 kilo civarı olmanız gerek. o kilo hedefiniz olsun yaşında önemi var tabi.

MonsterMMORPG bunu beğendi.
  6. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    aynen erkek kg si en az boy kadar olacak sen çok zayıfsın kas kalmamıştır

kas yaparak 75 e çık

7. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    aşırı sık sık karbonhidratlı şeyler tüketicem ve ayriyetten gainr kullanıyorum

8. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    gainer bence işe yaramaz bişi

whey protein + patates tavsiye ederim

9. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    gainer gereksizmi ortalama bi gainer 150 gr karbo icerir bu bı paket makarnanın yarısına denk gelır yanı su ıle yarı makarna almak yanında amıno asıt ve proteınede cabası 58 kıloluk adam beslenme ve gaıner kullanırsa 2 ayda 66 üstünü cok rahat gorur yalan yanlıs bılgı vermeyın yanı whey kas eklemek ıcındır yanı kılo almada bı faydası olmaz kas kazanımında olur 75 kg adam whey alsın tabı ama 58 kılo adama gaıner gereksız demek bıraz sacma whey onermek dahada sacma kardesım sen gaınerını ıc ıyı beslen karını falan bosver bende 56 kıloydum 175 boyum vardı sımdı 78 kg 1 78 boyum var kollarım 28 falandı sımdı 40 ıs sende bıtıyor karnı takma 58 kıloysan ektosun buyuk ıhtımal yanı cok cok yaglanmıcan ben 58 kıloyken karın kasım yokdu 78 kgyım hala yok ama gobekte yok dum duz orası yanı karnı fazla takma o en son yapılacak iştir önce kg almalısın

10. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Benim gibi yemek yemeyi seviyosan dayan Besinlere, tozla uğraşma ( yiyemiyorsan birşey diyemem, toz normal besinin hiçbir zaman 100% yerini tutmaz, yemelisin ) . Bana günde 15 öğün yeğ deseler yinede yerim :D

11. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    tabi ki kas kilosu her zaman iyidir bence. bu baklava sevdasını da hiç anlamıyorum. çok amatörce düşünüyorsunuz.

12. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Olaya bence daha geniş bakmamız gerekir. Baya genişletiğim konuyu, Ben bir Jay/Ronnie/Philip olamam ( istesemde olamam ) onu geçtim bir Lazar/ Simeon / Ulisses de belki olabilirim ama gerçekten sadece ona yönelmelisiniz ve takviye şu bu. Şimdi bir normal sıradan insan olarak ne isteriz spor yaparken ? Kasların şişmesi, karın kası çıkası yanı kısacası Plaj Vücudu . Herkesin isteği farklı amacı farklı. Birisi İri olmak ister diyer Fit ince, diyer öyle diyer şöyle. Amatörce demiyelim. Görüntü olsun, hoş duruyor. Her kasa önem verilmesi gerekiyor. :)
    Yanlış anlaşılma olmasın sakın ! Herkesin isteği ve düşüncesi farklıdır. :)

13. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Ben zaten bence demişim. bak, orda.

14. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Gaineri bırakırsan daha rahat görünür.Zayıf yapılı insanların çoğu çok daha rahat yağlanır işin kötü yanı zayıf insandaki yağı kimse göremez.Hele tişörtün üzerinden bakıp bir çırpıda ''senin çok yemen lazım'' diyen antrenör vardır ki ne derse tersini yapman gereklidir.
    Karın egzersizlerini gözden geçir,belki hareketleri doğru yapmıyorsun.Karında üç bölgeye de yeterli stresi uygula.Kaldırdığın kiloları artırmaya çalış,5 aydır normal set yapıyorsan bir ay da drop set dene.Kilo alayım diye beslenmene çok fazla bişey ekleme sakın.Kas yaparak 75e çıkman yıllarını alacak.Kısa sürede anca yağlanarak çıkarsın o da istediğimiz bişey değil.Sabret kas öyle hızlıca yapılan bişey değil,kolay yapılan yağ ve su tutumu.

Sayfayı Paylaş