Zayıfım ama göbekliyim acil yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zseeker tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zseeker

zseeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler arkadaşlar 4aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum yaşım 15, boyum 1.80m kilom ise 61 .Herşey iyi gidiyor fakat göbek bölgem yağlı ,okulda yemekhanede ne çıkarsa yemek mecburiyetindeyim dolayısıyla ,şunu yeme bunu bol ye tarzı tavsiyelere uyamıyorum.Sizce ne yapmalıyım salondaki abilerim kardiyo yapmamı söylüyor fakat bu seferde çok kilo vericem ,verdiğimi varsayalım kilo almaya başlayınca yine göbek çıkar diye korkuyorum .Göbekten katım alt karın kısmı yani göbek deliğinin tam altında yağlanma var.Tavsiyelerinizi bekliyorum

2. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim yaglanma varsa diyet programına & tavsiyelere uyman şart. Mesela çıkan her yemegi ye ama yanında ekmek yeme. Atıyorum kuru fasulye pilav çıktı yemekte , pilavı az ye 1 tabak mesela ( bu miktarı giderek azalt ) , yanında ekmek yeme , fasulyeyi bolca yiyebilirsin protein açısından zengindir. Yada yemegin yanında kola, ice tea , meyveli soda , kutu meyve suyu vs.. bunun gibi içecekler kesinlikle tüketme , su ve sade soda tercih et. Örnekler çoğaltılabilir kısacası yağ yakımı için karbonhidrat diyeti yapmalısın , bahaneleri bırak ve bugunden itibaren kendine söz ver ve başla :)

Sayfayı Paylaş