Zamanlama dogru mu sizcede ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kalamir tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Benim elimde Universal Gain Fast - optimum %100 whey gold ve L-glutamine bulunuyor.. Gainerı öğünler arasında takviye ve antremanın hemen sonrası kullanıyorum 1.5 ölçek.. optimumu antremandan 40dk sonra kullanıyorum.. glutamini ne zmn kullanmalıyım ? gainerla beraber antremandan hemen sonra 5gr şeklinde mi ?

2. ysn1981

ysn1981 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul kadıköy
    glutamini antremandan sonra proteinin içine bir çay kaşığı 5 gr ilave edip alabilirsin. eğer istersen buna ilave olarak yatmadan öncede bi 5gr daha alabilirsin.

3. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    fakat glutamine i antremandan hemen sonra al diyorlar .

4. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    birisi şu konuya güzel bi cevap verse ? glutamine gainer ve whey protein ne zmn kullanılmalı..

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    sabah gozunu acar acmaz whey kullan. antrenmandan once whey antrenmandan hemen sonra glutamin. antrenmandan yarim saat sonra gain fast. gece yatarken glutamin olabilir. elindeki protein tozunda zaten glutamin oldugu icin sen glutamini gain fastla beraber kullan derim .

6. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yanlışın var ama antremandan hemen sonra gainer almak gerekir vücut antremandan hemen sonra karbonhidrata ihtiyac duyar.. 40dk sonra flnda whey alıyorum ama glutamine nereye sıkıştırmak lazım blmiyorum..

Sayfayı Paylaş