zaman sorunu + branş değiştirme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve awesome tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. ben son bir yıldır düzenli olarak body yaptım ancak bu sene üniversitede bölümüme geçtim ve çok az zamanım oluyor.bir senede gelişme göstersem de benim gözümde yeterli değil. ama geliştirmek için de haftada en aşağı 4 günlük çalışma gerekir diye düşünüyorum. yoksa 2 günlük çalışmada gelişmeyi maksimize edebilrmiyim acaba?? bir başka düşüncem de body yi bırakıp koşuya başlamak. acaba koşu yaparak da vücudumu korur hatta beslenmeyle geliştirebilrmiyim?? tabi pro body yapmak amacım değil.bodyforumtr sayfasının en üstünde kollarını iki yana açan eleman var ya onun gibi bir vucut amacım( çok amator bir cumle oldu ama affola xD) görüş ve düşüncelerinizi beklıyorum arkadaşlar ne yapmaı ne etmeliyim. body ye devam mı haftada iki gün koşuya mı geçmeli yoksa ne yapıp edip haftada en aşağı 3-4 günlük programa uymak mı lazım????

2. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Sitenin sağ tarafındaki adami diyorsan, bence o kadarda kolay degil öyle bir vücuda sahip olmak.
    Disiplin + iyi beslenme + ağır ant. sonucu öyle bi vücut yapabilirsin sabır işi tabiki.
    ama zamanim yok diyorsun. 2 gun kardiyo yaparak sadece yag yakabilirsin. ve tabi kas kaybinda olucak muhtemelen.

3. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    benim kilo fazlam yok zaten.sıfır yağ diyebilirim. vücudum şu an estetik ama ben yeterli bulmuyorum. 175 boy 65 kilo yaş 20. sadece bi 10 kilo daha alsam %80 i kas %20si yağ olarak istediğim vücudu sağlayabilirim. ama dediğim gibi haftada iki gün body yapabilirim. kilo almama engel olurmu 2 gün bir senelik bir body ci için yetersiz kalırmı?

4. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    başka düşüncesi olan yokmu arkadaşlar??

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Fitness veya koşu yaparak sağüstteki eleman gibi olunmaz bildiğin aslan gibi bodyci o adam çok sıkı idman beslenme vs vs ve de o adamın vücudu kaç sene alacak kimbilir sağlam vücudu baya sen body yapmaya devam et öyle vücud istiyorsan

6. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    body ye buyuk ihtimal devam edicem ama şimdi de şöyle bir sorun var.. onca zaman body yapıp(haftada 5 gun 4 gun bazı zamanlar 6 gun) çalışma programlarım oldu. verdiğim araları da sayarsak bir buçuk yıldır araları saymazsak bir yıldır body ile uğraşıyorum. artık 2 güne düşürmem vücut geliştirmemi yüksek şekilde yavaşlatmaz mı hatta belki de sadece sahip olduğum vücudu korumama yetermi diye bile düşünüyorum :S

7. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    konu aşağılara doğru kayıyor arkadaşlar kaybolup gitmeden bikaç arkadasın yorumunu alsam guzel olurdu??

8. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun yani alt tarafı bi iki satırı esirgiyorsunuz..

9. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sorularıma cevap alamıcaksam ben bu forumu ne yapayım. admin kapat hesabımı istemiyorum bu sitede hesap falan..

Sayfayı Paylaş