Yuzmek okculuk muay thai ve vucut gelistirme gir icerii

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bra85der tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle selamun aleykum
    Aslinda baslikta belirtilenle birlikte daha farkli seylerde sormayi hedefliyorum
    Son aylarda okculuga gidiyorum. Bunun bana kondisyon yada guc gibu bir faydasi olurmu olursa hangi bolgelere
    Bundan once muay thai kickbox mma ve wushu dersi almistim yaklasik 5 ay boyunca gitmistim ve teknigimi gercekten gelistirdim antrenorumde bu iste gercekten iyi oldugumu soylemisti bu aralar tekrar devam etmek istiyorum fakat mma vucudumdaki kaslari gelistirirmi ve gelistirirse ne kadar gelistirebilir bu konuda daha oncelerinde yine bu forumda savunma sporlariyla ugrasanlarin vucudunda duz kas kitleleri olusur yaziyordu acaba bu ne kadar dogrudur ve duz kas gruplarinin top kas gruplariyla farki nedir. Ayrica yumruk atarken yumrugun kuvvetli olmasina etki eden kas kitlesi hangisi bu soru tekmeler ve dirsek vuruslari icinde gecerli bunlar hakkinda detayli bi anlatim yaparsaniz cok mutlu olurum :D Bu aralar yuzmede ortaya cikti ve hem yuzmeye hem muay thaiye hemde okculuga gitmemin bir sakincasi olurmu vucudum icin ve muay thai yaparken kafama aldigim darbeler yuzunden zeka geriligi gibi bitr olay olurmu cunku gercekten aksamlari kompozisyon yazip kitsp okuyan biriyim ve bunun son bulmasini istemedigim gibi sporada devam etmek istiyorum ayrica bu yolda bilgisayar ve televizyon gibi seyleri hayatimdan cikarmaya dunden raziyim bu konuda ne dusunuyosunuz son sorum sinav pozisyonuda durarak yada mekik pozisyonunda yada elimde bir agirlik varken ellerimi kaldirip o pozisyonda durmamda veyahut duvari var olan tum gucumle ittirmemin kaslarimin gelisimi icin bir faydasi olurmu simdiden tesekkurler :):) bu arada yasim 16 (lise 2 deyim) boyumu olcmeye useniyorum :D sanirim 172 kilom 65 civari

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Hepsini yapma en iyi yapabileceğini seç muay thai da darbeler unutkanlık yapar kafanı zedeler ama istersen

3. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ama istersen derken yorumunu biraz acarmisin ayrica hepsini yapmamak gibi bir durumum yok hepsini yapmak zorundayim sadece bu durumun yol acabilecegi sonuclari merak ediyorum

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Muay Thai de kafana vuruşlar unutkanlık yapar Muhammed Ali bile alzheimer oldu burnun kırılır kanar ama yapacam diyorsan göze alıp maçlara çıkıcan

Sayfayı Paylaş