yuzme ve kilo alma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sizofren23 tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 senedir yuzuyorum kilom 59 60 boyum 177 cok zayifim ve bu yaninda 2 senedir amator body calisiorum vucudumun her yeri kas bagladi ama cok zayifim ve gosterisli kaslarim yok hergun ful proteinli besinler tuketiyorum ve cikolata yiyorum surekli ama kilo alamiyorum 59 60 a baglandim gidiyorum tavsiyeleriniz neler gunde 1 saat yuzuyorum haftada 3 kez sabahlari kosuyorum ve 10 kiloluk dumbella body calisiyorum mekik sinav cekiyorum hergun 100

2. t730sh

t730sh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kosmayı bırak kilo aldırıcı protein tozları kullan

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo aldırıcı toz kullanma, yemek ye.

10 kiloluk dumbbella vücut geliştirme bir yere kadar olur, sonra durur. Bir salona yazılıp normal bir başlangıç programına girmelisin. Yeterince protein yiyorsan karbonhidratları arttırarak günlük kalori alımını arttırmalısın. Kilo almanın harcadığından daha kalorili yemekten başka çaresi yok.

Salona başlarsan 100 mekik yerine 15-20 tane 3'er setten göğsüne ağırlık koyarak çekmek karın kaslarının hacmini arttıracaktır, şınav çekmeyi tamamen bırakabilirsin.

Salona yazılsan da yazılmasan da kilo almak için daha çok yemen lazım.

Yüzmeyi bırakmana gerek yok tabi ama salona yazılırsan azaltmanda fayda var, kardiyonun aşırısı kas yapımını yavaşlatır. Gene salona başlarsan ve bir yandan yüzmeye devam edersen salonda sadece ağırlık çalış, kardiyoya girme.

sizofren23 bunu beğendi.
  4. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saol bunu denicem bir body salonuna yazilmam lazim bende bunun farkindayim yeme konusuna gelince ben yemekten kilo alamiyorum ekstra redbul turu icecekler icmem gerekecek galiba tesekkuler

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yemekten kilo alamamak diye bir şey yok, az yediğin için kilo alamıyorsun. Redbulla kilo almak için sağlığını tehlikeye sokacak kadar yemen lazım. Beslenme bölümüne girip bütün sabit başlıkları oku derim.

6. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

peki dun yedigim ogunu soyluyorum sabah 2 tane yumurta 1 tane tum ekmek yagli kasar peyniri baya yedim yaninda portakal suyu cilek receli yedim ustune bir tane bitter cikolata yedim oglen iste 5 tane tavuk gogsu bi ekmek yaninda 1 bucuk litre ayran aksam ise kofte yedim buyuk adetlerle 10 tane bir tane daha ekmek yaninda meyve suyu dimes 1 lt olanlardan ustune cikolatali gofret yedim genelde beslenmem bole gunluk bu az yemekmi oluyor bence ondan deil benim sporu birakmam lazim anca ole kilo alirim ama sporu birakasim gelmiyor dile kolay 2 yil diyorum rofesyonel yuzuyorum ve kosuyorum araliksin 2 km yuzup 15 km kosabiliyorum cok caresizim nasil olcak bilmiyorum

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Az yemek şu oluyor, son 2 hafta içinde kilonda artış olduysa son 2 hafta çok yedin demektir, aynı kaldıysa harcaman yediğinle denk düşmüş demektir, düşüş olduysa ihtiyacından az yedin demektir. Eğer kilo alamıyorsan kilo almak için gerekenden az yediğin anlamına gelir.

3500 kalori almak 3000 kalori harcayan insan için çoktur, 3500 kalori harcayan ve kilo almak isteyen insan için azdır. Konsept basit.

8. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sorun anlasilmadi heralde vucut 59 kiloya sabitledi suana kdr ben hic 60 kiloyu gecemedim 4yildir bunun yemeyle alakasi yok hersey ole bilimsel degil iste cok kuvvetli bazal metabolizmam var ve kilo alamiyorum yemeye takmissiniz protein tozuda kullanmak istemiyorum kimyasal ilaclari sevmem dogal kas yapmak istiyorum afedersiniz protein tozuyla sisme bot gibi olmak istemiyorum yanlismi dusunuyorum sevgiler

9. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bana sabırsızsın ve kolaya kaçıyorsun gibi geliyor. Kilo almak için çikolata yemek cidden anlamsız. Onun yerine daha sağlam besinler daha iyi olacaktır. Öğünleri daha kuvvetli almalısın ve idman tarzını değiştirmelisin bence.

10. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kolaya kacsam burdaki cogu arkadas gibi protein tozu alir 2 aya siserim sokakta goruyoruz sisme bot gibi demi ben dogal kilo almaktan yanayim arkadasim ogunum belki senden bile sert yiyorumdur baska onerin yoksa tesekkurler

11. JaqenH'ghar

JaqenH'ghar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bursa
    beyler adam kilo alamıyo ve psikolojisi bozulmuş bence fazla üstüne gitmeyin :)
    inşallah istediğin kiloya kavuşursun ne diyeyim.

12. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

Snap-Shots..(Tek Resimler) - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş