yurtta kalıyormmm :( yardm edın lutfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yavuzhan1903 tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yavuzhan1903

yavuzhan1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Başlıktada belirttiğim gibi İstanbulda özel yurtta kalıyorum ve sadece sabah kahvaltısı var :( ( beyaz peynir,kaşar peyniri,zeytin,domastes,salata,yumurta,cesitli receller ve tere yağı ve beyaz ekmek var) klasik kahvaltı örneği odamda mini buzdolabı var içinde buzluğuda var.içine şimdilik süt,pişmiş tavuk göğsü ve migros light ton balıgı var sizden isteğim bana gun içinde benim vucuduma gerekli protein,carb,vitamin vs leri almama yardımcı olcak besin tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Not:sabah kalkar kalmaz 125 gr yulaf ezmesi,1 adet muz ve 400 500 ml yağsız sütü karıştırıp tüketiyorum ve kalvaltıya iniyorum.
    Kısaca vücut bilgilerimden bahsedeyim 1.83 boy 70 kg ectomorf vucut tipine sahibim.
    Şimdiden gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı bütün bodyforumtr ailesine teşekkür ediyorum.Hepinize içinde sağlıklı,dinamik,spor dolu bir hayat diliyorum...

2. isoLT

isoLT Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Tekirdağ
    selam dostum bende yurtta kaliyorum senin gibi ben sabah kahvaltida yulaf yada tam bugday ekmegine fistik ezmesi surup yiyiyorum 10 bucuk gibi ara ogun olarak meyve yiyorum elma muz uzum falan saat 12:00-12:30 arasi ogle yemegi o yurtta ne cikarsa onu yiyiyorum saat 15:00-15:30 arasi kompleks karbonhidrat genelde yulaf veya meyveli yulaf yiyiyorum 100 gram saat 17:00 da antrenmana basliyorum antrenman dan sonra 18:00 ile 18:30 arasi yani spordan sonra kana birazdaha hizli karisan karbonhidratlari tercih ediyorum(makarna pilav vb) protein olarakta 2 adet buyuk ton baligi yiyiyorum aksam 21:00 dan once ya az yulaf yada meyve en olmadi bir avuc kuru yemis ( ceviz , kaju fistigi , badem v.b ) bende hectemorf um bu sekilde besleniyorum kilo olarak 7-8 ayda 9 kilo aldim :)

3. kaygusuz

kaygusuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende yurtta kalıyorum ve bitane elektrikli ocak alırsan istediğin herşeyi pişirebilirsin mesele ben sabah kalkıp 500 gram tavuk göğsü ile 200 gram bulgur pilavı pişiriyorum ve onları saklama kaplarına koyup okulda da yiyorum. zaten buz dolabında varmış saklama konusunda da sıkıntı çekmezsin

4. yavuzhan1903

yavuzhan1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    elektrikli ocağa izin vermiyorlar yurtta amayorumun için teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş